olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Досить вихвалятися тим що Захід пообіцяв дати кредит, РОЗКАЖІТЬ КРАЩЕ КУДИ ВИ ЇХ ДІВАЄТЕ !

*
Коли я читаю такий зголовок " Кабмін очикує $12 миліардів кредитів від Заходу, — Гройсман ", то виникає таке відчуття ніби у мене перед очима покрутили смачнючою цукеркою, дали її понюхати а потім, нахабно причмокуючи, з'їли її у мене перед очіма. А потім ще й дали зрозуміти, що розрахуватися за неї доведеться мені і моїм дітям.

Виникає бажання зняти тому Гройсману штани, відлупцювати його по голій дупі і сказати : " Покажи нам ( українцям ), В ПОДРОБИЦЯХ (!), КУДИ ВИТРАЧЕНІ ТІ МІЛЬЯРДИ, І НЕ ПРОСТО НА ПАПЕРАХ, А РЕЗУЛЬТАТИ ЯКІ ДАЛИ ВИТРАТИ КОЖНОЇ КОПІЙКИ ! "

Скільки можна вихвалятися тим що нам дають кредити, якщо "маленькі" українці не бачуть жодного результату, а відчувають на собі лише зубожіння, і постійно чують що гроші які були надані у вигляді кредиту вже якийсь засранець скомуніздив і вивів їх за кордон ???

Tags: Крик Душі
Subscribe

Posts from This Journal “Крик Душі” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments