olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Методи миттєвої енергетичної допомоги самому собі

*
Існують моменти, коли людина може отримати негативний енергетичний вплив від інших людей, що контактують з нею. Скандали, сварки, неприємні розмови, прокляття, які кидають в обличчя. У такі моменти людина може отримати таку дозу негативної енергії, що це може викликати погіршення здоров'я, занепад сил, в окремих випадках перерости у важкі проблеми з енергосистемою.

1.Якщо Ви після розмови, відчуваєте занепад сил, знайдіть можливість помити руки - потримайте руки під струменем проточної води хоча б хвилину. Вода таким чином забере негативну енергію, яку Ви нахапали на себе.

2.Слова несуть в собі не тільки зміст (семантику), а й енергію. Чуючи на свою адресу слова лестощів, заздрості, побажань, скажіть пошепки "В добрий час сказати, в недобрий - промовчати".

3.Якщо Вам говорять образи, прокльони, також пошепки скажіть "Візьми собі назад".

4. Після важкої розмови, відчуваючи різкий занепад сил, можна і навіть потрібно використовувати ефект переносу енергії. Зупиніться десь на хвилину, потримайтесь за дерево або кущ лівою рукою (ліва рука в енергетиці людини - віддає), подумки уявіть, що Ви встановлюєте енергетичний контакт з ним. Подумки виштовхніть з себе негатив через ліву руку. Уявіть, як дерево витягує з Вас негативну енергію. Скажіть про себе "Забери з мене весь бруд і негативну енергію і нейтралізуй їх". Досить двох-трьох хвилин. Після цього Ви відчуєте легкість в усьому тілі.

5. Візьміть сірник. Так, просто запалений сірник. Подихайте на нього, уявіть, що на нього переходить негативна енергія, а вогонь нейтралізує її. Після цього сірник вткніть в землю, кінцем який обгорів.

Це просто. Це - прості методи термінової енергетичної допомоги самому собі. Не треба ними нехтувати, при тому, що вони вочевидь прості.

Tags: Езотерика
Subscribe

Posts from This Journal “Езотерика” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments