olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Це треба пережити, перебороти і йти далі

*
" Після бурхливого сплеску політичної активності, коли широкі народні маси по всій країні увірували в те, що вони зможуть реально впливати на процеси управління державою, та мобілізували всі свої розумово-фізично-духовні ресурси, людей спіткало розчарування епічних пропорцій. Народну революцію - ту, що вершилася народом, - у народу найцинічнішим способом викрали.

Давайте згадаємо перші дні повстання. Тисячі людей на Майдані вимагали справедливості, звичайної людської справедливості. Над нашими головами НЕ майоріло тоді жодного партійного прапора. Потім боязко з'явилися перші партробітники, які і пронесли на Майдан свої прапори, але народ їх рішуче спустив - разом з їхніми політичними ганчірками - в каналізацію історії. Ми вірили, що спустили їх в каналізацію. Насправді ж вони просто сховалися, причаїлися неподалік, де почекали, поки наш революційний запал трохи вщухне, а головне, всі ми розійдемося по своїх робочих місцях.

Адже ми люди робочі, у нас всіх сім'ї, діти і батьки, які отримують мізерну пенсію. Нам потрібно їх годувати - і державу наша, поки що недосконалу, до речі, також, треба годувати. Іншими словами, нам треба працювати до сьомого поту. А ось політробітникам працювати не треба. Політика сама по собі приносить їм доходи чималі. Коли вони кричать голосніше за всіх на Майдані про свободу і рівність - вони на роботі. Якщо їх звільнять з партії, де треба кричати на Майдані, а потім візьмуть в партію, де треба кричати все навпаки, то жоден мускул їхньої продажної совісті навіть не здригнеться. Ці люди - вони флюгери: повертають свої переконання в протилежну сторону при найменшому подиху політичного вітру.

Я пам'ятаю, як ми тоді говорили, що ми - народ - господарі країни, а політики - всього лише наймані менеджери, яких ми будемо приймати на роботу і звільняти, якщо нас перестануть влаштовувати результати їх трудової діяльності. Які ж ми були політично молоді, які наївні і дурні.

Незабаром над нашими головами майоріли вже тисячі партійних прапорів. Тисячі партпрацівників професійно і яскраво вигукували розучені заздалегідь гасла, відтіснивши нас від трибуни. А трибуна - ця Мекка народного волевиявлення - перетворилася в партійний Мавзолей, що охороняється пильніше ленінського оригіналу десь року 1937. Піднятися на трибуну, щоб сказати, що накипіло, ми - народ України - вже не змогли. Нас туди не пускали.

Час від часу там маячили підсадні качки, нібито з народу, але мови їх були шиті такими білими партійними нитками, що нічого крім відрази у нас - українського народу - вони не викликали. Вони крали нашу народну революцію - тихо, без пилу, без шуму; впевнено і технічно політики виштовхували нас - український народ - на узбіччя політичного життя, на узбіччя життя взагалі. Ми зробили те, що вони від нас і чекали, те, що їм було потрібно - дали їм мандат на управління країною. Вони його взяли, нас не подякували і з ним пішли.

А ми ..., ми залишилися, без мандата, без країни, без грошей, без роботи, без ... без нічого. І як після всього, що сталося ми тепер повинні себе відчувати: задоволеними або глибоко задоволеними? Ви ще не бачили обличчя політиків, які дорвалися по нашим спинах до влади в країні, тих, кого ми свого часу рішуче відіслали з Майдану. Вони всі тут, на роботі у Верховній Раді, керують державою. Вони стали мало не класичною ілюстрацією того, як зло перемагає все. Найбільші драматурги людства не змогли б написати трагедії настільки великої по суті, як та, що зробили з нами наші політики " .

Тепер люди зневірилися, політика для них - брудна, цинічна, підла. Люди втомилися і їм важко вірити у зміни на краще. Але це треба пережити, повірити у себе, у свої сили, брати велику мітлу, і вимітати сміття зі своєї рідної хати. Треба завжди пам'тати, що за нас це ніхто не зробить і бути пильними, щоб не повторювати своїх помилок.

Tags: Про УКРАЇНЦІВ
Subscribe

Posts from This Journal “Про УКРАЇНЦІВ” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments