olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Росія таки випросила ...

*
© Країнам членам НАТО воювати облом. Їх більше турбує комфортне життя. Вони з задоволенням займаються покращенням свого життя. Обороні вони, звичайно, приділяють багато уваги, але ж обороні, а не загарбництву.

Росія ж постійно до когось загризається. Комфортне життя її не хвилює. Росіяни люблять роворити " Да какая разница, какой быт ? Потерпим ! Главное, чтоб войны не было ! " І з такими словами пруть як саранча у різні держави з важкою зброєю. А головне при цьому кажуть : " Нас там нет ! "

Ну і дозагризалися, до того що НАТО вирішило розмістити свої війська у Польщі. НАТО довго терпіло, закликало Росію забрати свої війська з України, закрити кордон з Україною і встановити там контроль української сторони. Та де там, Росія і "вухом не веде", навпаки збільшує кількість свого війська в Україні, і поблизу кордонів з Україною. На Донбасі випробовує свою зброю різних мастей, у тому числі і заборонену. Знищила добрячу частину Донбасу, зруйнувала там промисловість, і вивезла звідти її залишки, з криками : " Нас там нет ! "

Ну і дозагризалася - тепер у Польщі, і не тільки, будуть війська НАТО. Росія своєю поведінкою випросила !

Що буде далі ? Покаже життя.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/125201.html

Tags: про Росію
Subscribe

Posts from This Journal “про Росію” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments