olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Московська церква веде на Київ колони в оточенні людей в камуфляжі

*
УПЦ МП проводить всеукраїнську «Хресну ходу за мир».

Учасників всеукраїнської Хресної ходи, яку організувала Українська православна церква Московського патріархату, охороняють люди в камуфляжі. Про це свідчать фотографії, опубліковані у соціальних мережах.

На одній з таких видно, як люди ідуть по одній частині автомобільної траси, а автомобілі по іншій. Учасники хресної ходи окрім традиційно церковних символів хреста чи ікон начепили георгіївські стрічки. Дехто з учасників начепив на одяг значки із зображенням останнього російського царя Миколи

Як відомо, Всеукраїнська хресна хода, організована УПЦ МП, стартувала 9 липня з Почаївської лаври у Тернопільській області. Учасники ходи вирушили до Києва з Тернопільщини. Під час подорожі учасники ходу відвідають святині Кременця, Шепетівки, Житомира та інших місць.

На Сході країни хода стартувала зі Свято-Успенської Святогірської лаври на Донеччині. 27 липня її учасники прибудуть до Києва, де зустрінуться з учасниками Хресного ходу з Почаївської лаври, і разом святкуватимуть День Хрещення Русі.

Tags: окупація, про Гибридну війну
Subscribe

Posts from This Journal “окупація” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments