olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Хресна хода Путіна: "Правий сектор" висунув ультиматум владі

Партія ПС вимагає заборонити захід та детально перевірити його організаторів і учасників.

Політична партія "Правий сектор" вимагає заборонити проведення хресного ходу Московського патріархату в межах міста Києва, оскільки це може закінчитися "провокаціями", таку заяву оприлюднено на офіційному сайті організації, повідомляють Патріоти України.

10-тисячний натовп, очолений функціонерами придворної установи Путіна, пройде областями України і планує 27 липня зібратися в Києві. Цей суто політичний захід Московського патріархату його лідери прикривають християнською риторикою та символікою. Для справді віруючих християн цей захід є гріхом, який ні в якому разі не може підтримуватись ні словом, ні тим паче долученням", - стверджують у "ПС".

Дана акція, на думку керівництва "Правого сектору", носить яскраво виражений політичний й антиукраїнський характер. Як наголошується у повідомленні, "про жодні релігійні принципи тут не йдеться. "Організатори УПЦ МП підло використовують людей, які довірились їм через своє незнання або слабку силу волі. "Громада наївних - живий щит, яким прикривається МП", - стверджують українські націоналісти.

Органам центральної влади вони висувають вимогу "заборонити захід, не допустити його до Києва та детально перевірити організаторів і учасників".

"Не допустіть провокацій! - йдеться у зверненні. - В інакшому випадку ми, як люди, що ставлять Бога і Україну понад усе, не зможемо залишатись осторонь та будемо реагувати".

Нагадаємо, 3 липня зі Свято-Успенської Святогорської Лаври в Донецькій області розпочався хресний хід УПЦ МП на Київ. 9 липня друга група паломників вийшла зі Свято-Успенської Почаївської лаври в Тернопільській області.

Tags: про Гибридну війну
Subscribe

Posts from This Journal “про Гибридну війну” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments