olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Місячний календар. 16 доба за місячним календарем.

*
16 місячна доба починається сьогодні о 20:20 і закінчується завтра о 21:00 годині.

Тибетські астрологи вважають, що в 16-у місячну добу підвищуються інтелектуальні здібності, тому вони рекомендують вирішувати найнагальніші проблеми, але тільки приймати рішення, а здійснювати - в 17-у місячну добу.

При правильному способі життя цей період стане часом гармонії і рівноваги між фізичним і тонкими тілами. Ні в якому разі в 16-у місячну добу не можна проявляти агресію, гніватися або здійснювати погані вчинки. Потрібно, образно кажучи, "залягти на дно".

Це хороший період для заняття творчістю - написання віршів, музики і так далі. Не обов'язково при цьому мати на меті створити геніальний твір, в даному випадку головне - не мета, а сам процес, творчий акт.

16-й місячний день - це час тільки заслуженого відпочинку! Для тих же, хто відпочинку не заслужив, він стане періодом туги і печалі. Той, хто даремно витратив попередні місячні дні, а отже, і місячну енергію, буде відчувати себе досить некомфортно. Можуть з'явитися несвідомий страх, занепокоєння й сумніви. Це пов'язано з тим, що енергетичний потенціал, наданий Місяцем, не був реалізований: енергія не знайшла виходу, не пройшла через тіло, а залишилася всередині енергетичної оболонки, що викликало «заболочування» - хаотичний рух енергетичних потоків всередині людини. Не потрібно намагатися накопичувати в собі багато енергії. Сенс полягає в тому, щоб якомога більше "прокачати" її через себе, через свою енергетичну систему.

У споглядальний день думайте про вічне. Мрійте, будуйте райдужні плани. Словом, віддавайтесь пасивному відпочинку.

Tags: Місячний календар.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments