olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Щодо силового захоплення влади в Україні.

*
Сценарій на зразок турецького щодо військового перевороту в Україні маловірогідний. І це не залежить, чи це буде спроба реального захоплення влади чи імітація з метою розчистити шлях до авторитаризму.

У нас нема сталої традиції, коли військові активно впливають на суспільне життя країни. В українських військових немає спільної позиції, спільного бачення навіть модернізації армії, не кажучи вже про усю країну.

Військові з багатьма зірками на погонах у відвертих бесідах стверджують, що захопити владу не проблема, проблеми почнуться потім. Тому що світ перевороту не визнає, а Україна надто залежить від зовнішніх партнерів.

Так само нереально, що нашій владі вдасться зімітувати спробу військового перевороту, щоб після його придушення отримати диктаторські повноваження (“варіант Ердогана”). Тому що з нашою організацією та виконавчою дисципліною все відразу вийде з-під контролю і перетвориться на стихійний кривавий бунт.

Як наслідок, у будь-якому варіанті — реальний заколот чи імітація — це призведе до розпаду та загибелі України. Будемо сподіватися, що і влада, і опозиція свідомі цього, і не підуть на екстремістські сценарії.

Наш шлях — цивілізоване укладення нового Суспільного Договору за широкої участі громадянського суспільства та влади як у центрі, так і на місцях.

Олександр Кочетков.

Tags: майдан
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

 • © 11 вересня. Останній день бабиного літа.

  * © Останній день бабиного літа. Був теплий але дув дуже сильний вітер і вихрилося. Закінчилося перше молоде бабине літо. Через два дні настане…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments