olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Щодо силового захоплення влади в Україні.

*
Сценарій на зразок турецького щодо військового перевороту в Україні маловірогідний. І це не залежить, чи це буде спроба реального захоплення влади чи імітація з метою розчистити шлях до авторитаризму.

У нас нема сталої традиції, коли військові активно впливають на суспільне життя країни. В українських військових немає спільної позиції, спільного бачення навіть модернізації армії, не кажучи вже про усю країну.

Військові з багатьма зірками на погонах у відвертих бесідах стверджують, що захопити владу не проблема, проблеми почнуться потім. Тому що світ перевороту не визнає, а Україна надто залежить від зовнішніх партнерів.

Так само нереально, що нашій владі вдасться зімітувати спробу військового перевороту, щоб після його придушення отримати диктаторські повноваження (“варіант Ердогана”). Тому що з нашою організацією та виконавчою дисципліною все відразу вийде з-під контролю і перетвориться на стихійний кривавий бунт.

Як наслідок, у будь-якому варіанті — реальний заколот чи імітація — це призведе до розпаду та загибелі України. Будемо сподіватися, що і влада, і опозиція свідомі цього, і не підуть на екстремістські сценарії.

Наш шлях — цивілізоване укладення нового Суспільного Договору за широкої участі громадянського суспільства та влади як у центрі, так і на місцях.

Олександр Кочетков.

Tags: майдан
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Дідько насіяв.

  * © Таку рослину міг насіяти лише Дідько Лисий щоб нашкодити людям. І росте тепер така гидота скрізь. А якщо заведеться в саду чи на городі, то так…

 • © Перші.

  * © Зацвіли перші нарциси. Вони низенького зросту, а сьогодні хлюпнув ливень, тож трохи їх забгуднив розкисшим ґрунтом. Фото: olga_den_f…

 • © Злісний шкідницюра.

  * © Почалося. Повилазили кравчики і давай щосили ритися. Вигони перериті повністю, нора біля нори. Лізуть на городи, у садки, у квітники. Покищо…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments