olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Організатори хресної ходи хочуть влаштувати криваве побоїще в центрі Києва .

*
"Правий сектор" візьме участь у хресній ході УПЦ МП.

Члени "Правого сектора" будуть присутні під час фінальної частини всеукраїнського хресного ходу Української православної церкви Московського патріархату, який пройде в Києві 27 липня. У разі якщо будь-хто з учасників заходу використовує імперську символіку або георгіївську стрічку, "Правий сектор" має намір вдатися до "громадянського затримання".

Про це розповів спікер "Правого сектора" Артем Скоропадський.

Відповідаючи на прохання "Оглядача" розповісти, чи має намір "Правий сектор", за прикладом батальйону ОУН, приєднатися до недопущення хресного ходу НМЦ МП в столиці, він зауважив: "Не тільки батальйон ОУН має намір зробити це. Мені відомо про існування, як мінімум, чотирьох ініціативних груп, які спробують перешкоджати входження ходи в Київ". Скоропадський також додав, що "батальйон ОУН завжди був нашим найближчим союзником з моменту створення, і їх позицію ми, безумовно, підтримуємо".

У той же час спікер "Правого сектора" підкреслив: "Якщо влада їх все-таки пропустить, якщо вони підуть, як під час гей-параду, в оточенні сотень міліціонерів, тоді немає ніякого сенсу влаштовувати побоїще. Але якщо там з'явиться хоч один імперський прапор, якщо там з'явиться георгіївська стрічка або інша подібна гидота, ми, безумовно, будемо намагатися припинити спроби провокацій шляхом цивільного затримання".

"Обозреватель" також запитав, яким чином "Правий сектор" буде реагувати, якщо учасники ходу заспівають гімн "Боже, царя храни" , як це було під Софією Київською. "Ми теж будемо припиняти це, тому що це гімн імперської Росії, яка нищила все українське", - заявив спікер.

Скоропадський переконаний: "Тут треба діяти дуже акуратно, тому що організатори хресної ходи на те й розраховують, щоб влаштувати криваве побоїще в центрі Києва".

"Ми туди вийдемо і будемо дивитися по ситуації, але відвертих антиукраїнських провокацій ми не допустимо", - підсумував він.

Нагадаємо, 9 липня з Почаївської лаври стартував Всеукраїнський хресний хід, організований УПЦ МП. 3 липня розпочався хресний хід зі Свято-Успенської Святогорської лаври Донецької області. 27 липня його учасники прибудуть у столицю, де зустрінуться з учасниками хресного ходу з Почаївської лаври.

========================================================

Близько півсотні громадських активістів, учасників АТО, представників "Правого сектору" 18 липня протягом півгодини перекривали відрізок траси Житомир-Чернівці, не допустивши тим самим проходження хресного ходу УПЦ МП вздовж центральних вулиць Житомира.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Tags: про Гибридну війну
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments