olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Російський слід у вбивстві Павла Шеремети.

*
© Коли гинуть люди стає гірко, але не всім. Є такі паскудники, яким від того солодко. Є такі потвори ( в основному родом з Росії, хоча є і співвітчизники ) які заради грошей здатні на будьяку підлість, на будьяку мерзоту. На Донбасі такі потвори регулярно влаштовують різні провокації змістом яких є поливання брудом України, з обов'язковою присутністю представників ЗМІ, які всі ті провокації фіксують на камери, а потім демонструють їх по телевізору видаючи за чисту правду. Тепер на Донбасі їм стало тісно, і вони намагаються розлазлизтися по всій Україні.

Російський слід у вбивстві Павла Шеремети не побаче тільки той, хто його там бачити не хоче. А він очевидний. Бо інакше ніяк не можливо пояснити появу проросійських журналістів на місці скоєння теракту, та ще й саме у момент його скоєння. Машина тільки вибухнула, а 17 канал уже тут як тут. " Випадково ", ну зовсім " випадково " ! Вони знімають криваве відео на місці пригоди і викладають його в мережу youtube, з таким коментарем :

" Опубликовано: 20 июл. 2016 г.
В среду, в 7.45 утра в результате взрыва машины погиб известный журналист Павел Шеремет. Машина взорвалась на углу улицы Богдана Хмельницкого и Ивана Франко напротив ресторана МкДональдс. На место события приехала "скорая посмощь" и забрала тело. Всроке после взрыва, машина загорелась еще раз. Автомобиль принадлежал руководителю "Украинской правды" Алене Притуле, но ее в машине не было.

По воле случая наша группа оказалась рядом, ожидая Виталия Кличко возле его дома для интервью для сюжета о декоммунизации, который выйдет в эту субботу. Услышав взрыв, журналист и оператор побежали на место события. Мы готовы предоставить видеоматериалы всем обратившимся редакциям. Пишите по адресу info@17tv.com.ua
Видео с места подрыва машины журналиста ".

Вони, бачте, "по воле случая" опинилися саме там, і саме в потрібний час.

Доречі, той же 17 канал, і також "по воле случая" з'являвся на місці вбивства Бузини."Совпадение ? Не думаю". Як казав відомий російський персонаж.

І хай тільки спробує мені хтось сказати, що російський слід мені скрізь ввижається, і що у мене параноя.

На жаль такі повокації не приходять поодинці, вони за собою ще й "діточок" приводять.© (((

https://olga-den-f.dreamwidth.org/127779.html

Tags: докази присутності Росії
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f Березень 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment