olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Жителі Слов'янська "зіпсували" інтерв'ю журналісту RUSSIA TODAY палкою підтримкою Української Армії

*
Мешканці Слов'янська підтримують українську армію та радіють звільненню від терористів. Про це місцеві жителі заявили в інтерв'ю журналісту російського каналу Russia Today Грему Філліпсу, який намагався запевнити людей, що українські військові вбивали мирних жителів.

"А терористи не обстрілювали мирних жителів? А терористи не вбивають дітей?" - запитала жителька Слов'янська у журналіста. "Якщо б тут не було цих уродів (я інакше не називаю цих ополченців), у нас було б усе ціле.

Чому вся інша Україна, 90% України, живе без війни? Більша частина Донецької області живе без війни", - додала українка.
Також жінка назвала неправдою закид журналіста про те, що влаштований терористами навесні "референдум" підтримав кожний житель Слов'янська. На цю тему висловився й інший житель міста, який долучився до розмови: "Я можу підтвердити її слова. Це брехня натуральна. Де там кожна людина?".

"Тільки українська армія, тільки "Слава Україні!" - завершила розмову з журналістом жителька Слов'янська.

Нагадаємо, що 6 липня українські військові повністю взяли під контроль Краматорськ та Слов'янськ. За словами очевидців, терористи тікали зі Слов'янська у цивільному одязі, кидаючи блокпости і гроші.

ТСН

Tags: про пропаганду
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments