olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Савченко заявила, що Україні необхідна диктатура

*
Савченко каже, що мусить стати президентом.

Народний депутат Надія Савченко переконана, що політичну систему в Україні можна змінити лише зверху, а Україні потрібен певний період диктатури. Про це вона заявила в інтерв’ю Deutsche Welle.

"Щоб змінити повноваження президента, структуру країни, закони перезапустити, щоб вони діяли для людей, побороти корупцію - треба стати таким диктатором, який має все у своїх руках. Для того, щоб повернути цю владу народу і зробити так, щоб більше ніколи владу в народу не забрали", - зазначила Савченко.

На запитання про президентські амбіції колишня військово-полонена Росії відповіла, що вважає такий розвиток подій радше необхідністю.

"Я відповідала, що не хочу, але я відповідала, що можу. А тепер я, напевно, відповім, що, швидше за все, вже мушу", - заявила Савченко.

Нагадаємо, раніше українська льотчиця і нардеп Надія Савченко заявляла про готовність стати міністром оборони, якщо їй надійде відповідна пропозиція.

РБК-Україна.

Tags: п Савченко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments