olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Кацапи встановили бурові вишки на українських родовищах у Чорному морі. (+ВІДЕО)

*
Так не поводить себе жодна країна світу. У самих газу хоч сракою їж, а вони паскудники лізуть в українські родовища. Ніяк не нажруться, бодай їх розірвало ... (+ВІДЕО)

Літак прикордонників зафіксував місцезнаходження в Одеському та Голіцинському газових родовищах самопідйомних бурових платформ під прапором РФ.

У морській економічній зоні України підтверджено місцезнаходження бурових платформ, стаціонарних платформ та суден забезпечення під прапором РФ. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

"Державна прикордонна служба України продовжує виконувати завдання з посилення охорони державного кордону та захисту інтересів України в її виключній (морській) економічній зоні України. До цих заходів, окрім сил та засобів морської охорони, прикордонне відомство активно залучає авіацію. Як результат, під час здійснення повітряного моніторингу надводної обстановки прикордонним літаком зафіксовано та підтверджено місцезнаходження в Одеському та Голіцинському газових родовищах самопідйомних бурових платформ, стаціонарних платформ та суден забезпечення під прапором РФ", – йдеться у повідомленні.

У ДПСУ наголосили, що присутність суден забезпечення під прапором РФ у межах родовищ може свідчити про продовження незаконної розвідки та розробки природних ресурсів, а також експлуатацію установок і споруд в промислових цілях, без дозволу компетентних органів України.

За виявленими фактами Держприкордонслужба відразу поінформувала зацікавлені міністерства та відомства.Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments