olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Затримка рідини: 5 природних сечогінних засобів

*
Природні сечогінні засоби – це харчові продукти та трави з певними властивостями, які допомагають підвищити діурез організму – його здатність усувати надлишок рідини, яка може утримуватися через різні умови.

Коли тіло починає набухати без жодної видимої причини, ймовірно, це пов’язано з затримкою рідини. Цей розлад може стати небезпечним, особливо коли йдеться про серцево-судинну систему.

Труднощі, які виникають при виведенні або зменшенні зайвої рідини, можуть бути викликані раціоном з високим вмістом натрію, гормональними проблемами, спадковістю або споживанням шкідливих продуктів.

На щастя, завдяки регулярному споживанню природних сечогінних засобів ви можете впоратися з цією проблемою і не дати їй погіршитися й заважати основним функціям організму (наприклад, метаболізму). Ви готові дізнатися більше?

1. Зелений чай

Зелений чай дуже популярний завдяки високій концентрації антиоксидантів та інших сполук, які сприяють втраті ваги.

Крім того, цей сечогінний засіб сприяє природній детоксикації, а також відіграє важливу роль у підтримці балансу рідини в організмі й виведенні токсинів.

2. Вишні

Вишні на 70% складаються з води. Вони багаті на вітаміни групи В і магній – мінерал, важливий для покращення настрою.

Завдяки вмісту калію вишні є природним сечогінним засобом. Вони містять значну кількість флавоноїдів і антиоксидантів, які сприяють виведенню води з організму.

3. Диня

Цей свіжий плід містить дуже багато води (близько 90%), а також вітаміни, клітковину та інші сполуки, які борються з затримкою рідини.

Диня також відома високим вмістом бета-каротину – антиоксиданту, який запобігає передчасному старінню, не даючи вільним радикалам пошкоджувати клітини.

4. Хвощ

Цю рослину колись вважали бур’яном та ігнорували протягом багатьох років.

Однак сьогодні ми знаємо, що вона має сильні сечогінну дію, тому що це природне джерело калію, магнію та алюмінію.

Регулярне споживання хвоща може збільшити виробництво сечі до 30%, що полегшує видалення токсинів і рідин, а також може запобігти утворенню каменів в нирках.

5. Цибуля

Цей популярний овоч є джерелом мінералів і мікроелементів, таких як кальцій, магній, хлор, кобальт, залізо, калій, а також вітамінів А, В, С і Е.

Цибуля є сечогінним засобом, адже вона майже на 91% складається з води.

Регулярне споживання цибулі, особливо сирої, стимулює роботу нирок, що полегшує виведення рідини з організму і запобігає різним захворюванням.

Tags: Ліки - їжа
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments