olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Нарешті Крим сповна відчує всі принади російського життя.

*


© Сьогодні Крим нарешті позбавився "ганебного" звання автономії, яким свого часу нагородила його Україна. Путін, велике йому спасибі, скасував автономію Криму на радість тим кримчанам, які стрімголов бігли на фейковий референдум, і які "... хотіли померти в Росії ".

Путін далеко не дурень, він подивився на той Крим, і прийшов до простого висновку : "Ну яка ж то в біса автономна республіка, якщо вона не має ані своєї води вдосталь, ані електроєнергії ?" Та й дерибанити залишки кримського добра Кремлю так буде набагато зручніше. От Крим і вирішили приліпити до Ростова. Круто !

От тепер стає цікаво, а до чого Кремль приліпить Лугандонію, раптом що ... Ну не бути ж отим денеерам з ленеерами безнаглядними. Не для того ж їх РФія від неньки України спасала.

А згодом, Південному федеральному округу РФ з центром в Ростові-на Дону, Кемль може ще й справжнього ЦАРЯ виділить. Наприклад Януковича ...

https://olga-den-f.dreamwidth.org/130865.html

Tags: про Крим
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments