olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Справжня причина війни на Донбасі. (+ВІДЕО)

*
Не дивлячись на те, що про справжню причину війни на Донбасі не говорять, вона нікуди не зникла. А назву та причина війни має - Юзівське газове родовище. Росія просто категорично, панічно не хоче втрачати статус газового монополіста, і воювати вона буде не на життя а на смерть, і грошей на цю війну вона шкодувати не буде, тому що "гра коштує свічок"

На Донбасі Росія воює не за гуманізм, не за захист російськомовного населення, не за незалежність "днр" і "лнр" не проти міфічних бандерівців і «столичної хунти». Це все вигадки, які створили в кремлівських кабінетах і вклали в голови пересічних донеччан, щоб приховати справжню причину кривавої війни, яка йде вже більше двох років.

Чому Гіркіна в першу чергу відправили саме у Слов'янськ ? Адже в цьому невеликому містечку немає ніяких цінніх об'єктів. А розгадкою є - сланцевій ГАЗ. А родовище там величезне настільки, що здатне похоронити "Газпром".Видобуток сланцевого газу Росія нам уже пересрала зірвала, тепер вона воюватиме за те, щоб силою відвоювати (відібрати) у нас територію на якій розташоване Юзівське родовище газу.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/132359.html

Tags: к Росія - Україна, про Газ, про війну
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments