olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Якщо раптом повномасштабна війна.

*
© Росія накопичує свої війська на окупованих територіях. Про це повідомляє і наша розвідка, і мівцеві жителі. Ті території вже буквально переповнені зброєю різних видів. Підтягуються збройні сили РФ і в іншиш місцях, до кордону з Україною.

Питання : ДЛЯ ЧОГО ? УКРАЇНА ПОГРОЖУЄ РФ ???

І взагалі, Україна комусь колись погрожувала ?

Відповідь : НІ ! НІКОЛИ !

То для чого тоді накопичуються війська ? Для повномасштабного ВТОРГНЕННЯ ? Ажде таке накопичення не дешеве задоволення, і просто так його робити ніхто не буде. Якщо зброя накопичується, та ще й так настирно, то вона обов'язково буде використана.

Якщо буде повномасштабне вторгнення, то Україні доведеться пережити дуже жахливі часи. Буде багато зруйновано, знищено, загинуть люди. Але Україна не зникне. А Росія потерпить поразку.

По перше під час масштабного вторгнення українці об'єднаються. Горе, воно об'єднує. І тоді Україна перетвориться на один величезний партизанський табір. Ті хто чекає на Росію повтікають як паскудні криси. А той хто вагався, не знав сам чого хоче, то Януковича, то федералізацію, отримавши душ кип'ятком швиденько перетвореться на патріота і навіть на "бендерівця" і буде кричати, що він був таким усе своє життя. І будуть українці захищати свою неньку Україну так, що москалям і в сташному сні не снилося.

По дуге. Тоді і наші горе союзники підключуться. І не тому, що вони нас дуже люблять, і їм нас стане жаль. Ні. Вони просто побояться за себе, побояться щоб ота чума до ніх не розлізлася. Вони не проти того щоб Донбас перетворився на незатухаючий вулкан, але їм не потрібен незатухаючий вулкан прямісінько на їхніх кордонах, та ще ї розміром з усю Україну.

І тоді Росії дістанеться як куцому на перелазі. А атомну зброю вона не використає, побоїться. Бо якщо вона її використає то від Кремля точно залишиться купка радіоактивного попілу, а кремлівським "розумникам" не допоможуть ніякі бункери.

Не народилися ще такі москалі, які б Україну знищили !

Слава Ураїні !

https://olga-den-f.dreamwidth.org/134267.html

Tags: Роздуми., про війну
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments