olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Цілюща сила обіймів

*
Для того, щоб висловити свої почуття за допомогою обіймів, потрібно спочатку дізнатися, як обійняти себе. Обійми зменшують стрес і зміцнюють почуття власної гідності.

Деякі люди обіймають так сильно, наче збираються зламати вам кістки, але це саме так вони виражають свою любов. Обійми створюють спеціальний зв’язок між розумом, тілом і емоціями.

Обійми нічого не вирішують, але вони втішають. Коли хтось обертає свої руки навколо нас, це може відновити частинки нас, які були зламані часом, відігнати самотність і страхи, наповнити нас щастям.

Неймовірно, але деякі люди не люблять обійматися, тому що відчувають себе некомфортно, коли втручаються в їхній особистий простір. Однак насправді кожен потребує когось, хто б тепло обійняв у певний момент у житті.

Сотні обіймів просто чекають на нас

“Короткі обійми можуть висушити сльози, слово доброти може наповнити нас щастям, а усмішка може змінити світ. Це дрібниці, які наповнюють наш світ щастям і любов’ю…”

Ми не змогли б написати книгу про всі типи обіймів, які існують, тому що ця книга була б безкінечною. Є стільки видів обіймів, скільки є людей, ситуацій і стосунків залежно від типу повідомлення, який вони мають передати. Ось лише кілька різновидів обіймів:

Ведмежі обійми

Людина обертає свої руки навколо іншої людини й з любов’ю стискає тіло. Для таких обіймів людина злегка притискає підборіддя до плеча іншої людини.

А-подібні обійми

Цей тип обіймів носить більш формальний характер, але це не означає, що вони менш щирі. Для них потрібно нахилитися вперед, щоб обійняти іншу людину, і злегка притиснути підборіддя до плеча.

Обійми-сендвіч

Ці обійми трапляються між трьома дуже близькими людьми. Вони сповнені безумовної підтримки.

Сильні обійми

Цей тип обіймів характеризується імпульсом втримати іншу людину і показати їй свою любов. Вони ідеально підходять для висловлення прихильності та найкращих побажань.

Обійми від щирого серця

Це обійми всього тіла, коли руки повністю огортають спину і плечі іншої людини. Це одні з найбільших обіймів, які тільки можна зробити.

Бічні обійми


Цей тип ідеально підходить при ходьбі. Вони відбивають необхідність і бажання бути об’єднаними.

Обійми ззаду

Цей тип обіймів є найбільш чарівним і романтичним. Одна людина підходить ззаду й обертає свої руки навколо іншої. Просто подумайте про знамениту сцену в “Титаніку”, щоб зрозуміти пристрасть.

Групові обійми

Цей тип обіймів символізує єднання і безумовну підтримку, надаючи комфорт всім учасникам.

Усі ці обійми зцілюють, оскільки вони сприяють психологічному комфорту та емоційному розвитку. За допомогою цього простого жесту ми отримуємо сотні безцінних відчуттів, які неможливо описати словами.

Ви знаєте, як треба обійматися ?

Щоб дізнатися, як обійматися, потрібне відкрите серце, щоб розчинитися в іншій людині. Проте для того, щоб обійми передавали все, що ми відчуваємо, варто попрактикуватися на собі.

Ось питання, що подекуди виникають: Вас колись обіймали? Обійми були теплими? Вони полегшили ваш сум?

Можна сказати, що за допомогою інтимних відвертих обіймів ви можете самоствердитися і вирватися з оболонки, у результаті чого ви наблизитеся до справжньої особистості.

Якщо ви обіймаєте себе, то любите себе. Якщо ви любите себе, то знаєте себе. Якщо ви себе знаєте, то розвиваєте себе. Адже заколисування себе у власних обіймах вивільняє емоції, а також дозволяє насолоджуватися життям.

Потужна сила обіймів

“Обійми – це вірш, написаний на шкірі, який захищає нас від помилкової любові, залежності, ідеалізації та всього, що може послабити або обібрати нас, охороняючи мужність і доброту всередині нас”.

Обійми підтверджують наше право на існування і право бути тими, ким ми є, потребувати, торкатися, бути щасливими та здоровими, творити, бути близькими й вільними любити.

Важко перерахувати всі переваги, які пропонують обійми. Ми можемо прокоментувати деякі з позитивних переваг обіймів:

* Зменшують стрес.
* Приносять відчуття безпеки та захисту або принаймні дають нам можливість почуватися в безпеці.
* Підвищують самооцінку.
* Передають енергію і силу.
* Поліпшують міжособистісні стосунки.
* Дозволяють нам почуватися в своїй тарілці.

Обійми – ласка від душі

“Кажуть, що кожного разу, коли ми когось тепло обіймаємо, ми отримуємо день життя”, – писав Пауло Коельо.

Обійми поглиблюють прихильність. Наші найзначніші спогади містять обійми, бо вони втішають. Це прекрасний спосіб дати любов близьким людям і торкнутися їхніх душ.

Обійми часто є найкращою терапією, оскільки дають змогу почуватися оновленими й вартими любові. Кожні обійми мають власну мову, завдяки чому це найшвидший спосіб спілкування двох душ.

Це означає, що ви можете сказати більше обіймами, ніж словами. Фізичний контакт наповнює нас щастям і передає певний спокій, що дуже розслабляє.

Обійми є по-справжньому надійним джерелом емпатії, яке дозволяє нам краще зрозуміти почуття. Це прекрасний спосіб показати свою любов і підтримку.

Відкриті ЗМІ

Tags: Корисно для здоров'я
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments