olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

П'ять звичок, які викликають відчуття втоми і "розбитості" протягом дня.

*
Відмовтеся від цих звичок, щоб зробити свій день енергійним та продуктивним.

5 звичок, які викликають втому протягом дня:

Ви лежите в ліжку зайві 20 хвилин після пробудження

Доктор медичних наук, член Американської академії медицини сну Радж Дасгупта заявляє, що ліжко призначене тільки для сну. Якщо після того, як пролунав будильник, людина лежить там ще протягом деякого часу, організм посилає мозку сигнал про те, що потрібно спати далі.

Ви не п'єте вранці воду

Якщо ми не поповнимо запаси води вранці, то рівень життєвої енергії протягом дня падатиме. Зневоднення робить людину дратівливою та втомленою.

Душ перед сном

За словами фахівців, чим глибше людина занурюється в сон, тим сильніше знижується температура її тіла. Коли ми приймаємо гарячий душ на ніч, ми підвищуємо температуру тіла. Таким чином організму потрібно більше часу, щоб охолонути та заснути. З іншого боку, теплий душ вранці дозволяє швидше підбадьоритися, корисний також контрастний душ.

Спортзал після роботи

Вечірні тренування діють так само, як і нічний душ. Для підвищення продуктивності набагато ефективніші ранкові, а не вечірні, заняття.

Замало часу на свіжому повітрі

Для підтримки високого рівня енергії нам треба перебувати на сонці і вбирати вітамін D. Дослідження показують, що люди, у яких спостерігається дефіцит вітаміну D, частіше страждають від синдрому хронічної втоми.

Tags: Для здоров'я
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment