olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Росія імпортує з Італії чорну ікру з позначкою "зроблено в РФ" , або : "АбЕд длА багатих"

Росія не включила в контрасанкційні списки чорну ікру і продовжує імпортувати улуюблений делікатес багатіїв з Італії. Про це повідомляє Bloomberg. "Президент Росії Володимир Путін має намір змусити європейських експортерів заплатити за санкції з боку Заходу, але не повною мірою", - йдеться у статті.

Коли Росія ввела торгове ембарго на імпортовані продукти харчування в серпні минулого року, чорна ікра не входила до цього списку, що допомогло італійській осетровій фермі "проникнути на батьківщину Путіна".

З 2012 року компанія Agroittica Ломбарда SpA, найбільший в Європі виробник "їжі для царів," в даний час вважає Росію найбільш важливим клієнтом. Але є хитрість. "Нам довелося нанести на баночки російський бренд, і ми не ставимо на них позначку "Зроблено в Італії", - розповів керуючий директор Agroittica Леліо Монделло.

"Росіяни хочуть їсти російську ікру. Я це розумію. Хто буде купувати сир моцарелла, зроблений у Росії? Багаті і впливові росіяни не можуть обійтися без ікри, так що вони зробили виняток", - додав він. За словами Монделло, до Росії завозять чотири види ікри у баночках по 10 грамів, які коштують від 20 євро ($21,90) до 80 євро за штуку.

Точної цифри про світові обсяги виробництва чорної ікри немає, але за даними Федерації європейських виробників аквакультури (FEAP), Італія продала 42 тонни в 2014 році, посівши друге місце після Китаю (54 тонни). Росія зайняла третє місце, продавши минулого року 40 тонн.

У Росії з 6 серпня почав діяти указ про знищення санкційної продукції не лишена кордоні, а й по всій країні. Протягом першого дня дії указу було знищено понад 250 тонн продуктів.
Європейська правда
Tags: п : Росія ; Путін
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments