olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Росія імпортує з Італії чорну ікру з позначкою "зроблено в РФ" , або : "АбЕд длА багатих"

Росія не включила в контрасанкційні списки чорну ікру і продовжує імпортувати улуюблений делікатес багатіїв з Італії. Про це повідомляє Bloomberg. "Президент Росії Володимир Путін має намір змусити європейських експортерів заплатити за санкції з боку Заходу, але не повною мірою", - йдеться у статті.

Коли Росія ввела торгове ембарго на імпортовані продукти харчування в серпні минулого року, чорна ікра не входила до цього списку, що допомогло італійській осетровій фермі "проникнути на батьківщину Путіна".

З 2012 року компанія Agroittica Ломбарда SpA, найбільший в Європі виробник "їжі для царів," в даний час вважає Росію найбільш важливим клієнтом. Але є хитрість. "Нам довелося нанести на баночки російський бренд, і ми не ставимо на них позначку "Зроблено в Італії", - розповів керуючий директор Agroittica Леліо Монделло.

"Росіяни хочуть їсти російську ікру. Я це розумію. Хто буде купувати сир моцарелла, зроблений у Росії? Багаті і впливові росіяни не можуть обійтися без ікри, так що вони зробили виняток", - додав він. За словами Монделло, до Росії завозять чотири види ікри у баночках по 10 грамів, які коштують від 20 євро ($21,90) до 80 євро за штуку.

Точної цифри про світові обсяги виробництва чорної ікри немає, але за даними Федерації європейських виробників аквакультури (FEAP), Італія продала 42 тонни в 2014 році, посівши друге місце після Китаю (54 тонни). Росія зайняла третє місце, продавши минулого року 40 тонн.

У Росії з 6 серпня почав діяти указ про знищення санкційної продукції не лишена кордоні, а й по всій країні. Протягом першого дня дії указу було знищено понад 250 тонн продуктів.
Європейська правда
Tags: п : Росія ; Путін
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Найхоробріший.

  * © Фазанів у нас чималенько цього року. Та всі вони дуже обережні, полохливі, роздивитися себе не дозволяють. Тікають миттєво у високі трави або…

 • © В гості до пухнастиків

  * © Вчора ходили в гості до наших червонокнижних пухнастиків - байбаків. Цікаво за ними спостерігати, та на жаль они не підпускають до себе на таку…

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments