olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

"ДТЕК" Ахметова купив дозвіл на видобуток вуглеводнів на Хорошевській площі

Компанія "Нефтегазразработка", що входить до складу "ДТЕК", купила спецдозвіл на розробку Хорошевської нафтогазової площі в Харківській області. Про це йдеться в повідомленні енергохолдингу "ДТЕК", пишуть "Українські новини". Вартість спецдозволу, в результаті відкритого аукціону, становила 16,565 млн гривень, при стартовій ціні в 5,085 млн гривень. Оціночні ресурси газу Хорошевської площі становлять 761 млн куб. м, нафти - 495 тис. тонн. Термін дії спеціального дозволу - 20 років.

"У першу чергу планується провести переоцінку та інтерпретацію вже наявної геологічної інформації. Після цього, в 2016 році, ми розраховуємо почати польові роботи", - повідомила директор "Нефтегазразработкі" Наталія Гребенюк. Інвестиції у вивчення площі, за попередніми підрахунками, можуть становити 30 млн гривень.

"Нефтегазразработка" була створена на початку 2015 з метою вивчення та розробки нових нафтогазових ділянок, і нарівні з найбільшою приватною газодобувною компанією "Нафтогазвидобування" є частиною нафтогазового бізнесу "ДТЕК".

Як повідомлялося, "ДТЕК" управляє енергетичними активами System Capital Management. До складу "ДТЕК" входять вуглевидобувні компанії "ДТЕК Павлоградвугілля" і шахта "ДТЕК Комсомолець Донбасу", 5 збагачувальних фабрик, енергогенеруюча компанія "ДТЕК Східенерго" і енергопостачальні "ДТЕК Сервіс-Інвест" і "ДТЕК ПЕМ" Енерговугілля ", "Київенерго", "ДТЕК Дніпробленерго" та інші активи. 100% акцій SCM належить бізнесменові Рінату Ахметову.
Українська правда
Tags: Харківські новини
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments