olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про Союзи ... різні ...

*
© Після того як розвалився Радянський Союз багато українців зітхнули з полегшеням. Коли Україна стала Незалежною у багатьох українців з'явилися крила, і вони готові були літати від щастя, що збулася мрія не одного покоління українців.

Потім з'явився Євросоюз, і українці які здихалися Радянського Союзу були щиро здивовані : " Для чого Європі така халепа ? Ми від неї ледве здихалися, а вони туди ... ??? " Адже в Україні є така приказка : " Гуртове - як чортове".

І от, через деякий час, частина українців також захотіла в ЄС. І за те бажання навіть кров пролилась. І через те бажання навіть Україна ледве не розкололася. А цікаво чі за таку Вільну Неньку з давна хлопці воювали ?

А Європа комизиться, то те їй не так, то інше. А з іншого боку Росія свої ультиматуми виставляє, все так і норовить Україну через коліно переламати. Так і намагається клеймо меншовартості поставити і пропонує довічне ярмо на шию.

Українці вже одного разу співали : " Ой Богдане, Богдане, славний наш Гетьмане. Нащо віддав Україну Москалям поганим ?" Чі вже забули останній куплет нинішнього нашого Гімну ?

"Не для того Україна виборювала незалежність, щоб іти до когось в найми - ні на Схід, ні на Захід".

Єдине куди нам вкрай необхідно - це НАТО. Бо самотужки в сучасному світі воювати з окупантами - то гниле діло.

А ЄС то, звичайно, добре ... якщо мати з ним добрі стосунки. От тільки керманич хай краще в Києві буде, а не в Брюселі, тільки нормального, адекватного треба вибрати. А на випадок того що сівши в крісло спаскудиться, повинен бути закон, про відсторонення від влади.

Якщо мене хтось прочитає, пропоную задуматися про написане ...

https://olga-den-f.dreamwidth.org/135859.html

Tags: Совок
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments