olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Ех ! Хорошо в странє Совєтськой жить ! 3. Деякі незрозумілості.

©
( Початок тут ... ) Продовження.

Розповідає пані С. :

" Дитинство за часів Радянського Союзу було щасливим. Безкоштовно навчалися в школі, обід у шкільній їдальні коштував 30 копійок. Правда, був не смачний, але іноді траплялися і досить смачні страви.

Але були і деякі незрозумілості. Наприклад, мені зовсім незрозуміло було, для чого кожен учбовий день починався з політінформації, на якій обов'язково треба було знати, що сказав Леонід Ілліч Брєжнєв, у вчорашній програмі "Час" ?

Адже він свої промови завжди читав по листочку, і всі знали, що він їх сам не писав, а читав те що йому написали. Та ще і писали йому відверту брехню.

От наприклад, Брєжнєв читав з листка : " ... урожай собран бєз потєрь ... ", а насправді ж усі знали, що частина урожаю залишилася у полі, тому що кмбайни були недосконалі, і втрати були ог-го які. Ще одну частину комбайнери попродали людям які всіма видами транспорту під'їжджали з усіх прилеглих сіл, і старалися закупити зерна для худоби на всю зиму за мінімальну ціну, або просто за могорич.

Або наприклад, він читав : " ... у нас нєвєроятно високіє надої молока в колхозах ... ", і приводилися астрономічні цифри літрів. А всі знали, що для того щоб виконати той же план, по кількості молока, доярки розбавляли молоко водою в пропорції один до одного, а якщо було потрібно, то води і більше додавал. Щоб отримати високу зарплатню, план по надоях виконати треба було обов'язково. Адже в совку платили не за якість, а за план.

Зате морозиво було по 22 копійки за 1 літр, а хліб "кирпичік" коштував 16 копійок, і тому в селах хлібом годували свиней. Кожен день одна свинка з'їдала 6 (!) "кирпичіків" хліба, і добре росла ! ;))) "

Ось така вона була, країна СОВОК. Ви хочете таку країну ?

Далі буде ...

https://olga-den-f.dreamwidth.org/137695.html

Tags: Совок
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments