olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Тревожный звоночек.

*
"Поступает информация, что на оккупированных териториях активно готовятся госпиталя к возможным военным действиям. Завозятся запасы еды, воды и лекарст. Госпиталя переводят в подвальные помещения. Среди местного населения идут многочисленные разговоры о эвакуации и наступлении ВСУ.

Слухи разгоняются уже несколько месяцев и на них уже не обращают внимания даже местные. А вот подготовка госпиталей это тревожный звоночек",- Мирослав Гай, Facebook.

Загроза повномасштабного вторгнення Росії висить над Україною як чорна грозова хмара. З історіі війн Росії відомо що Росія ніколи, за всю історію, не вела ніяких переговорів, і не робила ніяких попереджень, якщо вона збиралася почати війну! Росіяни завжди знаходили будь-який, божевільний привід, прецедент, який найчастіше створювали самі, і завжди переходили в наступ ЗНЕНАЦЬКА !

Росія завжди нападає зненацька, без оголошення війни, підло.

Tags: загроза
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments

Recent Posts from This Journal