olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Чи варто проводити парад ?

*
© У мене запитують : " Чи варто проводити парад ? "

Коли мені задають таке запитання, то мені хочеться у людини, яка мене про те питає, запитати : " Чи хочете Ви щоб пішов дощ ? " ...

По перше я особисто не можу вплинути ні на парад, ні на дощ. По друге у мене немає достатньої кількості активних однодумців, щоб вплинути на вирішення цього питання. В тому ж інтернеті думки розділилися.

Єдине що я точно можу зробити за власним бажанням, так це підти або не підти подивитися на той парад.

Якщо подумати, чі потрібен парад мені особисто, то можна сказати що - ні. Я його не чекаю як якоїсь події, можу спокійно обійтись без нього. Але якщо людям він потрібен, то я не буду перейматися тим, що на нього витратять гроші, то витрати для людей. Мене переймає те, що гроші у людей крадуть.

А от з приводу Перемоги парад - я чекаю. І хочу щоб у ньому брали участь не обрані, а всі наші захисники. Адже Перемога буде здобута всіма разом, а не тільки якимись обраними.

https://olga-den-f.dreamwidth.org/138626.html

Tags: Роздуми.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments