olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© З Днем Державного Прапора України !

*
1-пр1
Фото: olga_den_f

© Чи потрібне нам таке свято ? Хтось скаже, що це нісенітниця, хтось скаже, що унас дуже багато проблем, і не до прапора. А я скажу таке :
- Я народилася за часів Радянського Союзу. Державний прапор був червоний, всі до нього звикли. Про те, що наш прапор жовто-блакитний, я тоді чула, але ніколи його не бачила. Коли Радянський Союз чі то розвалився, чі був на краю свого буття, у Харкові на майдані Свободи вперше встановили Український Прапор ( для тих, хто знає Харків, якщо стояти на майданні напроти готелю Харків лицем у бік ОДА, по праву руку, поруч з майданом), Так от, коли я його вперше побачила, у мене по спині "мурахи побігли". а на очах з'вилися сльози. Чому ? А ... - Бог Святий знає чому. Напевно просто тому, що я українка.

А моя знайома живе у Сіверодонецьку. Коли там хазяйнували сепаратисти, то вони розвішували там прапори, міфічної, так званоі, Новоросіі. Так моя знайома, у ті смутні часи, телефонувала мені і казала:
- Я тут хожу просто хвора, від того, що ці падлюки скрізь познімали НАШІ УКРАЇНСЬКІ ПРАПОРИ, а на їхні місця повивішували якісь ганчірки з хрестами ...

От і робіть висновки самі : " Чі потрібне нам українцям свято нашого Державного Прапора ? "©

Зі святом НАС, ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ !!! Хай на нашій рідній землі, В НАШІЙ РІДНІЙ УКРАЇНІ завжди майорять тільки НАШІ ДЕРЖАВНІ ПРАПОРИ !!! СЛАВА УКРАЇНІ !

1-пр2
Фото: olga_den_f

https://olga-den-f.dreamwidth.org/139131.html

Tags: СвЯта.
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments