olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

То може і мене навчите ?

*
Лідер Фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко нарешті прокоментувала скандальні ідеї нардепа своєї фракції Надії Савченко, яка серед іншого закликала Україну просити вибачення перед Донбасом за розв'язану хунтою війну.

Про це Тимошенко сказала в ефірі 112 Україна.

"Наді потрібно вчитися, вчитися, вчитися і вчитися. Прошу всіх поставтеся до неї з терпінням і повагою. Вона пройшла важкі випробування, і зараз вона буде проходити свій шлях становлення. Я хочу вірити в те, що вона зможе стати сильним політиком. Недосвідченість її не можна піднімати на пропагандистські трибуни і її використовувати ", - заявила Тимошенко.

Вона підкреслила, що "Батьківщина" зробила все, щоб звільнити Савченко з полону, але політиком вона поки не стала.

"Надя ніколи в житті не була політиком, ви це розумієте? Вона ніколи не проходила школу, яка потрібна, щоб зрозуміти глибину державного створення, глибину шляхів виходу з криз, вона не знає міжнародної політики, вона багатьох речей не розуміє, і це абсолютно природно , вона - військова, і вона пройшла іншу школу ", - додала Тимошенко.

===========================

Хм-м ... То може і мене навчите? Патріотизму і толерантності у мене вистачить, щкідливих звичок я не маю. А що я не політик, так це, судячи зі слів Юлії Володимирівни, можна виправити. Зате таких дурниць як Надя, я точно робити не буду.

Що ? Чі є у мее гроші ? Є ! ... у розмірі прожиткового мінімуму. Але ж з усіх ЗМІ українцям втлумачували що і Савченко не має великих грошей. Чі то брехали ?

;)))Tags: Майже жартома
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments