olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Перший крок до "руського міра".

*
( Актуально ! )

"В Бахмуті (колишній Артемівськ Донецької області) розгорівся конфлікт між батьками першокласників і місцевою владою, які за три тижні до початку навчання перевели школу №18 в статус україномовної.

За рішенням міської ради, 10 серпня на державну мову навчання перевели три школи – 14, 17 і 18. Батьки останньої обурилися тим, що їх поставили перед фактом у такі стислі терміни.

“Ми ще взимку писали заяви на вступ в російський клас. В червні нас знову опитали на предмет мови навчання, і батьки вибрали російську мову. А 15 серпня вчителі оголосили, що обидва перших класу переводять на українську мову”, – розповіли представники батьківського колективу", - повідомляє NEWS24.

======================================

Ось це якраз той випадок, коли треба розказати тим батькам, що вони не праві, і не зважати на їхнє обурення. Вдома на вулицях, на шкільних перервах - спілкуйтесь хоч на китайській мові. А школи повинні бути виключно українськими. В іншому разі - це русифікація в чистму вигляді і перший крок до "руського міра", тобто до війни. Невже люди ще не переконалися в цьому ?

До тих пір, доки люди не усвідомлять, що держава починається з мови, у нас війна не закінчеться. Владі у даному питанні потрібно проявити твердість. А батькам треба перестати доводити всьому світу, що іхні діти такі дурні, що їхнього розуму не вистачить навчатися укаїнською мовою.

Навчаючись українською мовою, діти ніколи не забудуть мову всоїх батьків, і будуть знати дві мови. Так для чого їм заважати учитися і розвиватися ?

Tags: Про мову
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Найхоробріший.

  * © Фазанів у нас чималенько цього року. Та всі вони дуже обережні, полохливі, роздивитися себе не дозволяють. Тікають миттєво у високі трави або…

 • © В гості до пухнастиків

  * © Вчора ходили в гості до наших червонокнижних пухнастиків - байбаків. Цікаво за ними спостерігати, та на жаль они не підпускають до себе на таку…

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments