olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Напевно пороблено. (((

*
( Оновлено )

"Наші партнери з Франції та Німеччини підтримали ініціативу України про припинення вогню з 1 вересня. Ми чекаємо на рішення Путіна", - заявив президент України Петро Порошенко, перебуваючи на відкритті відновленого дитячого садочка в Мангуші неподалік Маріуполя.

У випадку з Заходом, згадується чудовий епізод з творчості Євгена Шварца. У його казці «Звичайне диво» був короткий епізод, що оповідає про короля, який був настільки лагідний, що коли до нього в спальню вломилися змовники і почали душити його дружину, він бігав навколо і умовляв її не чинити опір. Ну а раптом, подушуть і перестануть - дружина, передбачувано, померла.

Так само і західні країни зараз бігають навколо України, переконуючи нас у тому, що не потрібно чинити опір, Росія сама заспокоїться.

Але вона не заспокоїться.

Tags: п* Порошенко, п-ка : Мінські протоколи
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments