olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

А ось і відповідь. Вимоги Кремля.

*
Відповідь цілком прогнозована. Після такої відповіді виникє запитання : " Чії партнери з Франції та Німеччини підтримали ініціативу України про припинення вогню з 1 вересня ", і з якою метою ?

" У Кремлі підтримують домовленість Контактною групою щодо врегулювання ситуації на південному сході України про припинення вогню на лінії зіткнення сторін в зв'язку з початком нового навчального року, яка вступає в силу з 00:00 години 31 серпня ", - сказав прес-секретар Путіна Д. Пєсков.

Також він зазначив, що в Кремлі очикують на капітуляцію України, а саме : " Ми очікуємо, що цей крок буде підкріплений конкретними практичними діями української сторони щодо розробки і прийняття проектів законів про особливий статус Донецької та Луганської областей, а також про амністію і місцеві вибори на Донбасі ".

Tags: п-ка : Мінські протоколи
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments