olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Класифікація корупції.

"... спробував класифікувати корупцію за видами та суспільною значимістю.

Отже, корупція поділяється на традиційну, системну та політичну.

Традиційна - самий поширений вид корупції, що тягнеться через століття і передбачає хабар від посполитого чиновнику задля пришвидшення бюрократичних процедур. Традиційна корупція хаотична і подібна до броунівського руху, перемогти її фактично неможливо.

Системна - становий хребет держави Україна, архітектор Леонід Кучма.
Корупція має чітку вертикальну структуру та ієрархію, охоплює всі галузі та сфери державних інтересів.
Всі посади починаючи з районого рівня, які дають доступ до розподілу грошових потоків, продаються на конкурсній основі - тобто хто більше дасть. Цей вид корупціі характерний регулярними грошовими поборами з низового персоналу, для здійснення щомісячного платежу у вищестоячу структуру. Корупційні кошти здобуваються злочинним шляхом, від суто економічних злочинів(промисловість) і аж до рекету включно ( правоохоронні структури). Системна корупція замикається на кабінет міністрів.

Політична- має несистемний та сезонний характер, активізується в перед- та після-виборчий період. Підкуп виборців, продаж місць у партійних списках, підкуп мажоритарників та позапартійних депутатів. Оперує коштами отриманими від системної корупцї, згодом перетворюється на системну, до наступних виборів.
В сухому осаді, для подолання системної корупції треба зжити політичну, тобто принцип партійних квот на посади в кабміні.

До речі, те шо зараз ловлять на показ, це просто дрібні злодюжки, які зненацька вирішили красти на власну кишеню. Але система їх карає в єдиний доступний їй спосіб, просто відбирає частину вкраденого в обмін на свободу пересування.

Фух... втомився.

Будьмо уважні".

Денис Пашанін, Facebook.

Tags: Пояснення
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

 • © То пережитки давнини ...

  * Тарас Шевченко : - Село! І серце одпочине: Село у нашій Україні — Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на горі…

 • © Проліски.

  * © Цвітіння триває. ;) Фото: olga_den_f Фото: olga_den_f

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment