olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про котів і про мишей, і ... про нас.

*
кыт і миша


© Часто доводилося спостерігати за тваринами, особливо за котами. І часто помітна схожість у поведінці тварин і людей.

Наші депутати поводяться з нами як кіт з мишею. Коли кіт спіймає мишу, то якщо голодний, він з'ідає її одразу, а якщо не голодний то він спочатку нею грається.

То покладе її на землю і придавить лапою, то відпустить і спостерігає як перелякана миша спочатку сидить нерухомо, а тоді намагається тікати. Коли миша починає тікати, кіт її наздоганяє і знову придавлює лапою. І так він грається тією мишею, доки у неї не закінчуються сили і терпіння. Потім у знесиленої миші з одного боку терпіння закінчується, а з іншого боку інстинкт їй підказує що їй уже нічого ні втрачати, ні чекати, і вона з останніх сил починає відбиватися від ненависного кота.

Зуби в неї є і вона щосили кусає його за носа. А ніс у кота дуже вразливе місце. Кіт відскакує у бік щоб отямитися, а миша тим часом набирається впевненості, що кота таки можна бодай трохи приборкати, і переводить дух. Кіт, отямившись знову намагається вхопити мишу, а вона кусає його ще з більшою силою, і йому знову доводиться зупинитися щоб витерти лапою покусаного носа. Так повторюється декілька раз і котові вже не до миші, і він перестає її тероризувати.

Наші депутати також ситі, і поводять себе так як той кіт. Вони спостерігають як живе народ. Як тільки життя народу покращується, вони придумують якийсь тягар, у вигляді підвищення податків, або тарифів, і кладуть його на плечі народу. Народ терпить і намагається від того тягаря ухилитися в будь-який спосіб. Тільки но знайде спосіб якось ухилитися, а йому на плечі кладуть нову порцію тягаря. У народу зменшується сила нести тягар і поступово приходить кінець терпінню.

Цікаво, чи почне народ "кусатися".

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/143995.html

Tags: Роздуми.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments