olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Завтра Семен Літо продавати буде.

© 14 вересня днь Семена, якого наші пращури називали літо-продавцем. Кажуть, що цого дня Семен Лтіо продає.

Якщо цього дня хмарно, дощіть та ще й холодно, то казжуть так : " Ну-у-у, Семен таки Літо продав, набридло йому тепло, тож далі сподіватися на тепло - марна справа ".

Якщо ж цього дня тепло, сонячно, то казали : " Не продав Семен Літо ! Чі то покупця не знайшлось, чі то в ціні не зійшлись, а може Семен вирішив, що самому ще тепло не набридло - та все одно, нам на радість ! Тож теплу порадіємо ще не один день, бо Осінь далі буде сухою і погожою ".

Тож завтра будемо спстерігати за погодою.

Але, це ще не остаточні висновки. Наші пращури сприймали все, що їх оточувало живими істотами. Це стосувалося будь-чого; і рослин, і каменів, і явищ природи. Багатьом істотам і явищам давали людські імена, і спостерігаючи за ними робили висновки, які згодом ставали народними прикметами і передавалися з вуст у вуста протягом батьох віків, від покоління до покоління.

В уявленні наших пращурів торги Літом, не могли бути одноразовими. По аналогії з тим, що базар не може бути одного разу а повторюється він, наприклад, кожної неділі щотижня. Тож наступні торги стосовно Літа, будуть 24 вересня, у Федорин день, тоді знову будем дивитись, можливо Федора викупить Літо, для себе і для на нас заодно. ))) Побачимо ! Тепла Вам і затишку ! )))

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/145247.html

Tags: СвЯта*
Subscribe

Posts from This Journal “СвЯта*” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments