olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про 13 число.

*
Григоріанський календар, що на сьогодні використовується у більшості країн світу, у тому числі і в Україні, був введений папою Григорієм 13.

В Америці офіційно вважається, що 13-ть означає кількість штатів, що об’єдналися першими. Число 13 зображено на гербі США.

Для радянського флоту у роки Великої Вітчизняної війни число 13-ть виявилося щасливим. Зокрема:

* підводний човен С-13 був одним з найщасливіших на Балтійському флоті. Беручи участь у найризикованіших операціях, він, за словами підводників, що воювали на ньому, «повертався буквально з того світу». Саме ним було потоплено лайнер «Вільгельм Густлофф», що стало одним з найбільших успіхів підводного флоту СРСР.

* есмінець «Сообразительный» Чорноморського флоту мав бортовий номер 13. Всю війну він брав активну участь у бойових діях, виконав 218 походів у море, однак на кораблі під час бойових дій не загинуло жодної людини.

Tags: Цікаво
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments