olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Лаяти чі не лаяти

*
© Мене тут запитують, чому я не матюкаю Президента. Навіть знайшлись такі що сказали, що я порошенковський троль.

Ну по перше : я не матюкаюсь взагалі. А по друге, скажіть мені, будьласка, що змінеться від того, що я буду його матюкати ? Одне діло матюкати, а друге діло щось вимагати від влади. Якщо навіть вся мережа вибухне від найнепристойніших матюків - нічого не змінеться доти, доки народ не почне звертатися з вимогами. Причому вимоги повинні бути не просто " Дайте грошей, бо я хороший ", або " Порошенка геть ! "

Вимагати треба, повної люстрації, щоб хоч якось зламати старі напрацьовані схеми. Повної зміни судової системи. А народ наш грізно матюкається і терпить.

Перевибори без люстрації нічого хорошого не дадуть. Це все одно що перемішати вареники в макітрі з маслом. Вареники від того не перетворяться на бісквітні тістечка з масляним кремом, і залишаться в тій же макірі.

Хтось скаже обирати нікого. То неправда. Є багато нормальних людей з відповідною освітою. А щоб не скурвилися отримавши владу потрібно змінити судову систему і випрацювати систему покарань за невиконання депутатських обов'язків, а саме за службу виключно своїм інтересам. І не потрібно нікого вішати. Просто треба гнати від влади без права повернення в неї. І гнати не мітлою (хоч це і хороший метод) а за допомогою законів. Тоді і бажаючих потрапити до влади зменшиться в рази і популізм зникне.

І все це повинен зробити народ, ну звісно що активна його частина. І не за гроші, а уявіть собі БЕЗКОШТОВНО, БО ТО Ж ДЛЯ СЕБЕ ! А якщо протести і вимоги будуть за гроші, то відстоюватись будуть інтереси того хто за них платить. Якщо народ буде терпіти, влада змінювати нічого не буде, бо їй це не потрібно і не вигідно, а навпаки буде повертати на "теплі" місця "знаючих", потрібних людей, а народ буде годувати міфами і обіцянками.

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/147416.html

https://olga-den-7.dreamwidth.org/53511.html

Tags: БЛОКНОТ, Я так думаю
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments