olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Знову про мову : кацапи знову скиглять що їм ОБЛОМ українську мову вивчити в Україні.

*
© Як же вже осточортіла ця тема. Вже просто нудить коли хтось починає скиглити, що в Україні мало кацапської мови. Ну чому її не заборонять під три чорти ?

Той довбаний "руський язик" чути на кожному кроці, ніхто його не забороняє, не придушує, і все одно якісь падлюки починають мусувати цю тему. Не інакше як якась паскуда відвалила чувал гошей, щоб ті тварюки знову розкручували цю неіснуючу проблему.

В дані ситуації вихід тільки один ЗАБОРОНИТИ КАЦАПСЬКУ МОВУ ПОВНІСТЮ НА ДЕРЖАВНОМУ РІВНІ !!! Якщо кацапськомовні відверто БРЕШУТЬ (!), що їм хтось забороняє говорити рідною кацапською, то треба її таки ЗАБОРОНИТИ (!), щоб не даремно гавкали.

А це те, що влаштували паскудники не де-небудь а в Раді (!), те що спонукало до обурення :

"У Верховній Раді Відбувся форум, в рамках якого народні депутати обговорили необхідність надання підтримки російської мови, який піддається постійному утиску в Україні. Депутати прийшли до думки про необхідність надання особливого правового статусу російській мові для її захисту.

Учасники форуму відкрито заявили, що саме утиски російської мови і нав'язування української мови привели до війни на Донбасі і відторгнення Криму.

На думку учасників форуму, не може примушувати російський народ в Одесі і інших східних регіонах говорити незрозумілою українською мовою.

Нардеп від "Народного фронту" Олександр Кірш заявив, що "неграмотно поправлений Закон про мови призвів до ескалації протистояння, зокрема на Донбасі, в Криму - в тих регіонах, де звикли говорити по-російськи".

Нардеп Олександр Нечаєв з Опоблоку під час свого виступу зазначив, що в Криму завжди говорили "по-руські". "Змусити народ в Одесі або східних регіонах говорити українською не можна. Конфлікт в Криму розвинувся саме через нав'язування української мови людям, хоча вони звикли говорити "по-руські"."

Під час дискусії нардепи також відзначили, що в Україні порушуються положення Європейської хартії регіональних мов стосовно російської мови. "Хартія була ратифікована раз для самозбереження мов Ми повинні дбати про те, щоб зберегти свою рідну мову для дітей і онуків.", - Заявив нардеп Антон Кіссе з фракції "Відродження".

"Обмеження російської мови - тенденція до знищення державності і катастрофа для України", - вважає екс-міністр закордонних справ України Леонід Кожара".

==========

А так прокоментував щей шабаш блогер v_n_zb :

" Блядь !!!! І весь цей цирк відбувається у Верховній Раді?
Упирі, блядь! Знову їх утискають?
Пиздять виродки - ніхто в Україні не утискає російськомовних. І не зачіпав.
І ніхто не змушує переходити на українську - навіть в тих випадках, коли закон це прямо зобов'язує. Надто вже толерантно ставляться до дебілів, які не можуть вивчити державну мову. Той же аваков - класичний приклад тупої худоби, яка "мову" вивчити не може, а його синуля постить в ФБ гидоти про україномовні "хохлів".

І дуже цікаво - яка падлюка з Верховної Ради (або з Банкової?) Розгойдує мовне питання? Без одобрямсу зверху такий форум в Раді провести неможливо.

Ну і наостанок питаю у одеситів - у вас російськомовних утискають? ТВ-програм російською немає, книг немає, преси немає? Розстрілюють за російську мову? Що ???

Шкода, що СБУ не хоче зацікавитися учасниками форуму, тому що в одному човні з цими підарасами. Але ми-то прекрасно розуміємо, що "захищати руський язик" ці ж суки - від ніби-то народного фронту і до оппоблока - покличуть "зелених чоловічків".
Точно так же, як кликали в Криму і на Донбасі. Там теж все починалося з "утиску руськага язика" ..."

Хто підтримує, прошу репост.

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/147978.html

Tags: Про мову
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Невідкладна робота на завтра.

  * © Щойно ми з Мурзею спіймали мишу. В хаті (!) під столом. З одного боку Мурзя, з іншого я з бухобійкою, миші діватись було нікуди. Завтра будемо…

 • © Вітаю зі святами, чотирма у один день !

  * 14 жовтня Україна відзначає одразу чотири славетних свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України, День…

 • © Для покращення зору.

  * © Почався горобиновий сезон. Раніше я думала що горобина їстівна лише для птахів, але згодом з'ясувалося що горобина їстівна і для людей і навіть…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments