olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Тимчук: Незрозуміло, як українська сторона могла підписати такий документ.

*
Щодо угоди про розведення сторін на Донбасі

В рамках «мирного діалогу», може бути, цей документ і є проривом - якщо не враховувати той зашкалює скепсіс, який виникає щодо його реалізації (згадаймо гіркий досвід безкінечної кількості «перемир'їв» і «режимів повного припинення вогню на Донбасі»).

Однак з перших пропозицій цієї Угоди вражає термінологія. Абсолютно незрозуміло, як українська сторона могла підписати документ, в якій російсько-терористичні війська на Донбасі названі (тільки вдумаймося!) «Збройними формуваннями окремих районів Донецької та Луганської областей України».

На третій рік війни тільки останній ватник не знає, що ми маємо справу з формуваннями не "областей України», а Збройних сил Росії - які організаційно входять у вигляді двох армійських корпусів до складу ВС РФ, підкоряються російському військовому командуванню, та в яких командири підрозділів, починаючи як мінімум з рівня роти - кадрові російські офіцери.

В Угоді ж нам подали ці два армійські корпуси ВС РФ як якісь «місцеві» формування.

Простіше кажучи, згідно з документом, який підписала українська сторона, війна на Донбасі - НЕ агресія РФ, а «внутрішній конфлікт».

Це якийсь дипломатичний маразм, а точніше, танець посланців Києва в Мінську під дудку Кремля.

І потім ми дивуємося, що на Заході події в Україні не втомлюються називати «громадянською війною» ...

Дмитро Тимчук.

Tags: п-ка : Мінські протоколи
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments