olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Росія буде рятувати "зіпсованих українською мовою" і "неграмотних" кримчан

Є така пісня :
Вислав Сталін свої діти на західні землі
Просвіщати всі народи, щоб не були темні.

Приспів:
Раз, два, три, чотири — лізуть до комори,
Старі скрині розбивають — шукають «бандьори».
(пісня повністю у наступному пості)

Час минає, а Росія свої "болячки на голову" так і не вилікувала. Колись була Комуністична окупація України, а тепер окупація Росією Криму, і знову намагання " вставити розуму, щоб не були "темні ".

Одна з останніх новин ЗМІ :

- Росія виділила гроші, щоб навчати російській мові "зіпсованих українською" і "неграмотних" кримчан. Мовляв, жителі Криму неграмотні через те, що їх «примушували вчити українську».

У Росії на форумі «Територія смислів» у так званому «конвеєрі проектів» переміг проект «Гарна російська», який передбачає просування в Криму законопроекту про помилки в російській мові, зокрема у зовнішній рекламі.

Повідомляється, що автор проекту Максим Шереметьєв домігся виділення йому гранту розміром 250 тисяч рублів. Шереметьєв стверджує, що кримчани неграмотні через те, що їх «примушували вчити українську».

«Уся справа в тому, що кримчан 24 роки змушували вчити українську і повністю забувати російську», – пояснив Шереметьєв. Саме тому, за його словами, багато жителів півострова «не бачать спотворень норм мови в таких фразах, як «где ты будешь отмечать свое день рожденье» або «какое вкусное кофе».

«Наше завдання – підвищити рівень грамотності кримчан за рахунок створення онлайн-бібліотек, просування в регіоні закону про помилки в зовнішній рекламі, розміщення роликів у транспорті, роздачі листівок», – уточнив Шереметьєв.

Як повідомляється, ця ініціатива стала одним із 20 проектів, які посіли перше місце на «конвеєрі проектів» зміни лідерів соціальних неурядових організацій молодіжного освітнього форуму «Територія смислів на Клязьмі». Ще 56 проектів за підсумками захисту отримали гранти розміром 150 і 100 тисяч рублів.

Tags: п : Росія ; Путін
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments