olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

*На фінансування мільйонерів шести партій з держбюджету буде виділено 391 млн гривень

"На фінансування політичних партій з держбюджету України цьогоріч буде виділено суму в розмірі 391 мільйона гривень". Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна

Тобто, їм мало того що вони награбували, вони ще вирішили виділити собі кошти з держбюджету. А що таке держбюджет ?
Маргарет Тетчер казала : "Немає ніяких державних грошей, є тільки гроші налогоплатників".

Ну добре, ті хто грабував державу не знають що таке совість і тому вони, звичайно хочуть, отримати ще декілька мільйонів з ргошей налогоплатників. Цікаво, а чі згодні налогоплатники, які навіть уявити собі не можуть який він той мільйон, фінансувати мільйонерів ?

""Сума державної підтримки в розмірі 391 млн гривень розподілятиметься між партіями, в залежності від відсотка їх підтримки виборцями".

Цікаво, а про яку підтримку йдеться ?

За такою схемою розподіляється велика частина коштів. Додаткові 10% розподіляються у якості "гендерного бонусу" - порівну між партіями, у виборчих списках яких на кожну трійку кандидатів припадає одна жінка.

"Гроші розподілилися наступним чином: "Народний фронт" претендує на 100,5 млн гривень, "Блок Петра Порошенка" - 99,9 млн гривень, "Самопоміч" - 49,8 млн гривень, "Опозиційний блок"- на 42,8 млн гривень, Радикальна партія Олега Ляшка - 33,8 млн гривень, ВО "Батьківщина" - 25,8 млн гривень", - сказано у статті.

Зокрема, розрахунок суми державної підтримки є досить простим: 2% мінімальної зарплати (1218 гривень - мінімальна заробітна плата, встановлена ​​на 1 січня 2015 року законом "Про бюджет України на 2015", - ред.) множимо на кількість виборців, які взяли участь в останніх парламентських виборах (16 052 228).

Нагадаємо, десять політичних партій відзвітували про свої доходи та витрати. Про це наприкінці липня повідомили в НАЗК".

Ось воно і настало "Жити по новому" ! Справді по новому, адже офіційно з держбуджету мільйонери ще не брали гроші. До цього вони їх лише крали. Та все у цьому світі змінюється. Хотіли змін ? А ось і вони.

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/148687.html

Tags: бардак
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments