olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Факти, у розумінні простого українця ( частина 1 ).

На Донбасі стріляють кожен день. Кожен день щось руйнують, кожен день хтось гине. Кожен день когось калічить зброя.

А у президена "мирний план", і його не хвилює те, що той "мирний план" уже всім остогид до запаморочення мізків. Він розуміє так : "Мене обрали ( а може : Я обрався ? ), то тепер терпіть, я буду робити все що мені заманеться, а ви терпіть, тобто "бачили очі що купували, їжте хоч повилазьте". І тупо гне свою політику.

А для того щоб розказати що він робить усе правильно, у нього є телевізор, з якого він розказує що він робить усе добре і правильно. І його не цікавить думка його виборців, головне що його обрали, дали йому можливості робити те що йому хочеться.

Народ спостерігає, лається і навіть матюкається, і терпить. Війні на Донбасі не видно ні кінця, ні краю. На війну щодня витрачаються шалені гроші, наші військові ведуть окопну війну, з передової щодня повідомляють, про кількись убитих, поранених і покалічених, про кількість руйнувань, а у президента "мирний план".

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/149245.html

Tags: ББС., Щоденник
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments