olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Росіяни на найвищому рівні влади брехали на весь світ як остання шпана.

© Міжнародна слідча група разом з прокуратурою Нідерландів представила перші результати розслідування причин падіння літака малайзійських авіаліній МН17 у небі над Донецькою областю 17 липня 2014 року.

Слідчі розказали з подробицями як привезли з Росії БУК на Донбас на трейлері, потім до місця злочину той БУК доїхав своїм ходом знищив літак, а потім на тому ж трейлері його відтягли в Росію.

Звичайно останнє слово за судом, але вже зараз можна стверджувати що кремлівські падлюки брехали два роки, придумували різні брехні і звинувачували у скоєному ними злочині Україну.

Брехня - то взагалі суть росіян, одні придумують брехні а інші їх підтримують і розповсюджують. І за допомогою своїх брехень стравлюють людей на чвари, і розпалюють війни, в яких потім воюють з обдуреними людьми.

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/149946.html

Tags: про Росію
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments