olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Тінь Гааги.

*
© На горизонті до якого так завзято прямувала "Вєлікая дєржава" замаячила тінь Гааги. Помітивши ту тінь, вона почала робити викрутаси як гадюка у той момент, коли ій на хвіст падає важка камінюка.

У путіських тролів з'явилося дуже багато роботи, писати різні фантастичні твори на тему "не віноватая я !" У них там тепер конкурс на кращій фантастичний твір.

В мережі з'явилась така версія : "Ліквідація Боїнга - то результат спільної міжнародної операції за участю американців, українців і якихось росіян. У російських учасників завдання було - притягти на територію "ополченія" "Бук", засвітити його і зафіксувати факт його наявності в певному місці і в певний час".

І той злощасний "Бук" таки "... там був, це зафіксовано, а значить - свою частину завдання російські виконавці виконали повністю. Залишилася справа за Україною, яка збила літак, і за американцями, які зуміли намалювати і довести до офіційного опублікування доповідь. Дружна команда спрацювала на всі сто".

І що найбридкіше, так це те, що знайдеться купа двоногих, які на повному серйозі повірять у цю маєчню.((

А версія це не остання, уява у мешканців Мордору, ОЙ, яка ! Ще й не таке почуємо.

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/150242.html

Tags: про Боїнг
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments