olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Добкін та ще 170 нардепів отримали «компенсації» за житло ... з "чарівного корита" ...

Наші депутати напевно так розмірковують : "Кого цікавить те, що як мінімум, третина населення України живе на на 1200 гривень, не відомо що їсть і одягається у секонд хенді ? Хіба що тих, хто так живе. Головне, щоб депутати, жили "на рівні". Бо їм же по статусу належить. Ніхто ж не винен у тому, що оті малоімущі не накрали собі як годиться. То ж тепер хай живуть як хочуть".

І тому вони сами собі виділили з держбюджету компенсацію за оренду житла або готельного номера, у вересні по 11 500 -13 800 гривень кожному. Справа тут не у заздрощах з могобоку, а справа в тому, що вони ж постійно кричать що у держави немає грошей, постійно намагаються догодити МВФ-у, постійно панічно чекають новий транш, а витрачають гроші на себе улюблених. А простому громадянину такігроші і не присняться, бо він же не має доступу до "чарівного корита".

За яким принципом вирішували кому дати а кому не дати, треба уточнювати, а хто отримав інформація є :

" Спікер Верховної Ради Андрій Парубій і 170 народних депутатів отримали.

Про це йдеться у відповіді апарату Ради на запит Українських Новин.

Як сказано у відповіді, депутатам передбачено 460 гривень на добу в якості такої компенсації. Таким чином більшість депутатів за місяць отримали по 13800 грн компенсації.

У фракції «Блок Петра Порошенка» компенсацію отримали 62 зі 142 депутатів, у тому числі гроші видали заступнику голови фракції Олексію Гончаренку, депутатам Андрію Вадатурському, Павлу Кішкарю, Аркадій Корнацькому, Івану Куліченку, Богдану Онуфрику, Олександру Сугоняко, Ірині Сусловій, Костянтину Усову, Олександра Черненку.

У фракції «Народний фронт» компенсацію отримали 43 з 81 депутата, в тому числі голова фракції Максим Бурбак і його заступник Юрій Береза, депутати Євген Дейд, Андрій Левус, Михайло Гаврилюк, Максим Поляков, Павло Унгурян.

У «Самопомочі» бюджетні кошти отримали 15 із 26 депутатів, в тому числі голова фракції Олег Березюк та його заступник Олег Лаврик, депутати Тарас Пастух, Семен Семенченко; в «Опозиційному блоці» ─ 11 із 43, в тому числі Дмитро і Михайло Добкіни.
Також отримали компенсацію 10 з 23 депутатів групи «Відродження», в тому числі Євген Геллер і Антон Кіссе; 5 з 19 депутатів групи «Воля народу» (в тому числі Сергій Мельничук, Михайло Ланьо та Роман Мацола); 6 з 21 депутатів фракції Радикальної партії Ляшко (в тому числі Олена Кошелєва і Юрій-Богдан Шухевич), а також 5 з 19 депутатів фракції «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» (в тому числі Сергій Євтушок, Вадим Івченко та Іван Крулько).

Також компенсацію отримали 13 із 42 позафракційних депутатів, зокрема Андрій Денисенко, Анатолій Денисенко, Євген Мураєв, Володимир Парасюк, Яків Безбах.

Всі ці депутати отримали по 13 800 гривень компенсації.

Тетяна Ричкова (БПП) і Юрій Одарченко («Батьківщина») отримали компенсацію в розмірі 11 500 гривень, оскільки вони приступили до виконання обов'язків лише 6 вересня.

Депутати Олег Барна і Сергій Кудлаєнко (обидва ─ БПП) отримали у вересні по 28 060 гривень (Барна отримав також компенсацію за липень, а Кудлаєнко ─ за червень-липень).

У серпні Парубій і 169 депутатів парламенту отримали по 14 260 гривень кожен з державного бюджету для компенсації вартості оренди житла або найму готельного номера.

Згідно з декларацією за 2015 рік, у народного депутата Михайла Добкіна є квартира площею 44 кв. м, а у його родини ─ ще дві квартири, кожна майже по 80 квадратів. Крім того сім'я Добкіних володіє двома будинками ─ 1136,9 кв. м і 127,6 кв.м.

Михайло Добкін проходить у справі про розкрадання 650 гектарів харківської землі владою міста ".

Tags: дорогі депутати
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Як павильно, Оброкоси, чи Абрикоси ? ;)

  * Онучка : - Бабусю, та не ОбрОкоси, а Абрикоси ! Бабуся : - ОбрИкоси. - Та не ОбрИкоси, а Аб-ри-ко-си !!! - Ну ладно, ЖЕРДЕЛІ ... ;))) А це…

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments