olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як вивести з організму зайву кислоту та збалансувати рівень рН ?

*


Окрім дотримання правильного харчування, слід також звернути увагу на інші зовнішні фактори, що мають вплив на рівень рН у організмі. Ось чому варто відмовитися від використання високотоксичних мийних засобів на користь природніх та натуральних. Окрім цього, ви можете взяти до уваги перераховані нижче поради для того, щоб збалансувати свій рівень рН.

* Додайте до свого раціону більше зелених листових овочів та випивайте хоча б одне овочеве смузі на день.
* Візьміть за звичку щодня випивати склянку теплої води з лимоном натщесерце (кислота цитрусових чудово насичує організм лугами, попри те, що сама має високу кислотність).
* Споживайте більше овочів та фруктів, особливо овочів зеленого кольору в сирому вигляді.
* Уникайте готових напівфабрикатів та смаженої їжі.
* Вживайте менше рафінованих продуктів, таких як цукор та борошно.
* Пийте якомога більше якісної води, зокрема дистильованої.
* Намагайтесь прибирати свою оселю за допомогою натуральних продуктів: харчової соди, лимону та оцту.
* З обережністю обирайте засоби для догляду за своїм тілом та волоссям, адже багато з них можуть бути досить токсичними. Також використовуйте натуральні засоби для догляду за нігтями, зубами, і т.д.
* Вживайте багато страв із овочів, проте не забувайте також про страви, приготовані на основі продуктів тваринного походження. В першу чергу їжте м’ясо тих тварин, що харчуються травою.
* Додайте до свого раціону такі продукти, як пирій, ячмінь, морські водорості, червоний стручковий перець та натуральні водорості під назвою “спіруліна”.
* Щодня випивайте склянку води з однією чайною ложкою харчової соди.

Вивести зайву кислоту з організму та підтримати рівень кислотності у рівновазі дуже просто, варто лише трохи підкорегувати свій спосіб життя та харчування. Це допоможе насичити організм лугами та покращити свій стан здоров’я.

Tags: , Очищення організму
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments