olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Схуднення гарантовано.

*


© Якщо Ви хочете позбутися зайвих кілограмів, є дуже хороший, дієвий спосіб.

Вам треба придбати заміський будиночок у віддаленому селі, щоб до найближчого райцентру було не менше ніж 8 км. А земельна ділянка щоб була не менше 10-ти соток, а ще краще соток 20.

На тій ділянці обов'язково повинні рости вишні (прості, не привиті !) і терносливи. Чому саме вони ? Ну по перше, вони дуже красиво цвітуть навесні. Пам'ятаєте, як у Шевченка : "Садок вишневий коло хати ..."

По друге, вони дають дуже смачні і корисні плоди : стиглі, соковиті вишні просто з дерева - найкращий засіб для очищення судин.

І найголовніше, вишні і терносливи дають добрячу поросль, яку необхідно викорчовувати ... разів три за сезон ... лопатою ... А це, якраз те що потрібно для схуднення.

Якщо викорчовувати їх регулярно, то і в саду буде порядок, і з фігурою все гаразд.

І не потрібно ніякого нудного фітнесу. Праця з задоволенням, + свіже повітря зроблять свою справу. Ви будете стрункі, як колоновидна тополя !

А щоб не нашкодити працею суглобам, потрібно не перенавантажувати їх, тобто працювати без фанатизму, роботу обов'язково чергувати з відпочинком. Наприклад, залишити на деякий час лопату і помилуватися синім небом, або порахувати горобців які метушаться поруч у садку, можна влаштувати фотосесію метеликам на квітах, або жукам, які присутні скрізь, на яких Ви ніколи не звертали уваги.

При такому режимі з вашими суглобами гарантовано все буде добре.

Часто доводилося чути таку фразу : " Ти загубиш себе працею на тій дачі! " Але з досвідом стає зрозуміло що губить людей не праця, а страх перед працею і малорухомий образ життя.©https:/olga-den-f.dreamwidth.org/152660.html

Tags: Здоров'я: Худнемо, Майже жартома
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments