olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Ідеї з е-декларуванням гаплик. Як чиновники будуть приховувати своє майно.

*
Чиновники вищої ланки не хочуть, аби відомості з їхніх податкових декларацій знаходились у відкритому доступі. Кажуть грабіжників бояться. Гм ... з їхньою то охороною ... ага.

Сьогодні у них є вже три варіанти, як цього уникнути. Складається таке враження, що наші нардепи тільки тим і займаються, що ламають голову над тим, якби чогось уникнути.

Менше місяця залишилося до того моменту, коли держслужбовці зобов'язані подати електронну декларацію про своє майно. Мова не йде про чиновників середньої та нижньої ланки – ця норма закону зараз стосується лише топ-чиновників: прокурорів, суддів, нардепів, працівників Адміністрації президента і, власне, самого президента.

У декларації мають бути зазначені абсолютно всі активи, якими володіє декларант, а також ті, якими він користується, але які формально йому не належать. У цьому ж документі мають бути вказані й усі активи членів сім'ї.

Таким чином, приховати незаконні доходи стає вельми проблематично. А за брехню в декларації передбачено кримінальну відповідальність аж до двох років позбавлення волі.

І чим менше залишається часу для подачі декларації, тим активніше противники цього процесу реєструють в парламенті поправки до чинного законодавства.

Основна мета всіх без винятку ініціатив «підправити» е-декларування – вилучення із загального доступу відомостей, зазначених у декларації. Тобто зробити цю інформацію закритою для суспільства, преси, розслідувачів корупції.

(Читати статтю повністю ... )

Tags: е-декларування
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Як павильно, Оброкоси, чи Абрикоси ? ;)

  * Онучка : - Бабусю, та не ОбрОкоси, а Абрикоси ! Бабуся : - ОбрИкоси. - Та не ОбрИкоси, а Аб-ри-ко-си !!! - Ну ладно, ЖЕРДЕЛІ ... ;))) А це…

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments