olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Як оживити своє тіло всього за 15 хвилин

*
Навіть якщо ви будете приділяти лише 15 хвилин на день, щоб зробити масаж пальців, це матиме нечувані результати. Дуже важливо зосередитися на правильних пальцях.Багато традиційних японських методів лікування поширились в усьому світі як рішення проблем із різними захворюваннями. Зазвичай всім зрозуміло, що багато захворювань вимагають винятково медичного втручання і лікування, але часом бувають умови, коли є альтернативні варіанти, які можуть забезпечити полегшення від неприємних відчуттів.

Ці практики зазвичай допомагають досягти стану фізичної, а також психічної рівноваги, і вони засновані на контролі взаємодії обох цих складових. Ефект може допомогти підвищити рівень енергії тіла і контролювати різні, пов’язані зі стресом, симптоми, як, наприклад, неспокій та інші негативні емоції.

Серед усіх цих практик альтернативної медицини можна натрапити на Jin Shin Jytsu або «Мистецтво творця через людяність», яка була розроблена мудрим Jiro Murai в 1900, і має на меті відновлення рівноваги між душею і тілом через руки. Вона заснована на вірі в те, що все, що існує, містить життєву енергію, яка представляє свою життєву силу. Це забезпечує циркуляцію життєвої енергії через тіло на різних рівнях і допомагає йому досягти гармонійного стану, коли енергія тече вільно і безперешкодно.

Що таке терапія Jin Shin Jytsu?

Jin Shin Jytsu говорить, що людське тіло має три головні енергетичні канали:

* Центральний канал протікає через великий овал, який починається з обличчя, далі йде до грудей, потім до живота, стегон і, нарешті, просувається вгору по хребту до голови.
* Інші два канали більш відомі як контрольні канали і починаюся біля колін.
* Лівий контрольний канал відповідає за керування всіма функціями, які пов’язані з минулим і генетикою.
* Правий канал контролює ті функції, які стосуються інтуїції та переродження.
* Також варто зазначити, що існують діагональні потоки, які встановлюють баланс між контрольними каналами та організують вашу енергетичну систему.

Основна мета цього методу полягає в тому, щоб збалансувати фізичний та емоційний стан, щоб досягти внутрішнього спокою і гармонії з усім Всесвітом.

Як ця альтернативна терапія працює?

Терапія Jin Shin Jytsu спрямована на спрямування вашої енергії через все тіло.

Він вважав, що кожне місце на руці має особливий зв’язок з одним або декількома з органів тіла, а також з емоціями людини. Це означає, що за допомогою цього методу ви можете поліпшити своє фізичне здоров’я та емоційний стан.

Як виконувати цю терапію?

Як ми вже зазначили вище, кожна частина руки відповідає якомусь певному органу у тілі. Для того, щоб виконувати цю терапію, слід обережно промасажувати палець у тому місці, яке ви хочете вилікувати.

Перш за все, необхідно схрестити долоні на грудях і покласти їх під руки великими пальцями вперед.

Після того, як ви в виконаєте це, видихніть глибоко і відчуйте, як енергія тече від основи черепа тіла аж до пальців.

Потім повторіть ту саму дію, але відчуйте, як повітря осідає на ваш хребет.

Після того як ви виконаєте цю вправу, промасажуйте кожен палець протягом трьох хвилин. Масажуйте ліву руку вранці і праву перед сном.

Перед тим як масажувати кожен палець, слід звернути увагу на те, як ви це робите, і в якому порядку це треба виконувати.Великий палець руки

Великі пальці відповідають за стан рук і шлунку. Коли вони болять, ви можете відчути депресію і тривогу.
Симптоми можуть бути такі: нервовість, біль в животі і, звичайно, головні болі.

Вказівний палець

Цей палець пов’язаний з нирками та сечовим міхуром, а також з такими емоціями як занепокоєння та страх. Масаж вказівного пальця може усунути такі неприємні відчуття: розлади травлення, болі в спині і зубний біль.

Середній палець

Середній палець безпосередньо пов’язаний з печінкою та злістю. Це може проявитися в мігренях, проблемами із зором та втомою.

Безіменний палець

Товста кишка і легені залежать від цього пальця, а також такі емоції та проблеми як депресія та песимізм.
Ви можете відчувати симптоми розладу шлунку, астми і утрудненого дихання.

Мізинець

Мізинець пов’язаний зі здоров’ям серця і тонкої кишки.
Усією цією терапією ви можете посилити рівень концентрації і організувати такий енергетичний рівень у тілі, який допоможе полегшити різні незручності.

Просто витрачайте 15 хвилин щодня, щоб побачити всі переваги цієї терапії.

Tags: Массаж
Subscribe

 • Про Сару.

  * Їду у маршрутці. На сидінні переді мною сидять дві жіночки. Одна каже другій : - Ти бачила як дружина головного ізраільтятина погидувала нашим…

 • © Про північну лисичку з пухнастим хвостиком.

  * © Кажу знайомій з села : - Лесь Подерв'янський боїться щоб до нас не прийшла північна лисичка з пухнастим хвостиком, і тому вирішив підтримати…

 • © За кого будеш голосувати ? (+ВІДЕО)

  * © Говорила по телефону з подругою яка живе у Луганській області. Запитую у неї : - За кого будеш голосувати ? А вона запитує у мене : - А Фаріон…

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments