olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© " Не вкрадеш, не обдуриш - не проживеш ".

*
© Свого часу українців "розкулачували" та "розкуркулювали", тим самим змусили людей "переступати через себе", переступати через власні принципи і починати красти. Красти у тих, хто забрав їхнє майно, яке наживалося тяжкою працею і протягом далеко не одного року.

За часів Радянського союзу навіть були такі вислови : "Не вкрадеш - не проживеш", "Щоб ти жив на саму зарплату".

Зараз в Україні відбувається те ж саме. "Могутні світу цього" обкрадають простих людей. Правда не так як "сувіти", які приїжджали на піводах зі зброєю і, держачи під прицілом господаря, забирали все його майно. Наші законотворці, паралельно з законами, створили схеми, за якими всі грошові потоки контролюються ними, і не зважаючи на закони ( ні на хороші, ні на погані), привласлюють грошей стільки , скільки їм захочеться. Покарати їх немає можливості, тому що суди підконтрольні їм.

Народ це все бачить, обурюється, злиться на можновладців, матюкає їх, навіть на майдани виходив, але вдіяти нічого з цим не може.

В таких умовах, люди знову будуть красти. Скрізь, і все що можна. Тому що вони, як писав Булгаков : "... обыкновенные люди, в общем, напоминают прежних, квартирный вопрос только испортил их ...". В наших умовах, прості люди знову будуть змушені переступати через свої принципи і ... красти ..., щоб вижити. А що їм ще залишається ? Можновладці крадуть "по крупному", на думки і заклики людей не реагують. Люди будуть діяти такими ж методами.

От, наприклад, якщо взяти природний газ. За законом, він ніби належить державі, народу. А насправді люди змушені купувати його за ціною імпортного. І де ж тут справедливість ? Більшість людей приватного сектора попереробляли системи пічного опалення на системи опалення газом, повикидали плити, тому що всі знали, газу в україні вистачає. І нікому навіть у голову не приходило що якісь падлюки будуть продавати їм газ, який поступає у опалювальний котел з сусіднього села, за ціною імпортного. Але людей поставили реред фактом.

Заробити на олату того оалення у більшості людей немає.

Зараз люди викручуються хто як може, топлять дровами у кого система опалення дозволяє, але якщо нічого не зміниться, то люди просто пристосуються красти газ. Як те зробити придумають.

А там де крадіжка там ї брехня. Вони дуже великі подруги, завжди рядом ходять. Адже для того щоб приховати крадіжки, неодмінно прийдеться і брехати кому потрібно. (((((

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/153649.html

Tags: Життя, про Газ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments