olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Мирний план.

*
Волноваха мітингує проти відведення української армії. Місцеві жителі побоюються, що якщо ЗСУ залишать село Петрівське в Старобешевском районі - це відкриє росіянам шлях на Волноваху, що приведе до захоплення міста.

- Вже третій рік на нашій землі йде війна, третій рік наша армія береже нас, жителів Волновахи, від терористів, - говорять організатори протесту. - Від терористів, які під братською личиною позбавили нас миру, вбивають наших земляків, розбивають наші сім'ї, відбирають у нас удома, знищують наші підприємства. 21 вересня в Мінську підписані чергові угоди по розведенню військ. Одним з пунктів розведення є с.Петровское Старобешевского району. Петрівське - це плацдарм на нашу територію - на Богдановку, Старогнатовку і далі на Волноваху. Ми пам'ятаємо, як відводили війська під Иловайском, Дебальцево, і чим це закінчилося. Терористам немає віри! Донбас - це наша земля, це Україна! Без армії не буде України. Армія повинна захистити наші кордони. А мир настане тоді, коли терористи підуть з Донбасу, і законні кордони України будуть під контролем нашої армії. Підписання подібних угод можна розцінювати тільки як зраду своєї країни, свого народу. Третій рік наші війська захищають нас, тепер ми зобов'язані захистити нашу армію.

Українці шоковані відведенням українських військ в той час, коли російські війська посилюють активні бойові дії. У соцмережах іноді можна почути справжній крик душі. Ще досить толерантним можна назвати запис у Фейсбуці Ліни Аліхи:

«Все, виводять війська!!! Тварі,тварі!!! По телевізору брешуть кожен день, один загинув, два поранені!!!! ТА ЛЮДИ ,СХАМЕНІТЬСЯ, ВСІ МОРГИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКА, ХАРКОВА ПЕРЕПОВНЕНІ, ЗАРИВАЮТЬ В МОГИЛИ, по декілька штук!!!(( Ця війна на роки, не лишиться ні одного, нормального, розумного, здорового чоловіка, одні дебільні, обісцяні в нічних клубах мажожи, алкаши і байдужі планктони!!!! не буде майбутніх поколінь на десятилітття. ЦЯ ВІЙНА СПЛАНОВАНА мінськими угодами кучми, медведчука, олігархів при владі з хуйлом, на винищення всіх здорових чоловіків українців, сім`ї будуть вимирати від голодних і холодних рефрм!!!! Одні силові структури і поліція в шоколаді, тримають суки для свого захисту, знов від голодного, вимираючого народу!!»

Хвилю обурення українців знову викликав привселюдний виступ цинічного олігарха Порошенка. Журналіст Олександр Ружанський пише у Фейсбуці:

«На зустрічі зі студентами - істориками Порошенко заявив, що коли служив у Радянській армії, він приймав участь у бойових діях.

Нагадаю, що служив він в ПВО у місті Актюбінську (Казахста ), а потім під Києвом. У 1984 - 1986 роках. Ніхто не пригадає, з ким СРСР воював у Казахстані і під Києвом в ті часи, та ще й з застосуванням ПВО?»

А ось що підмітив популярний блогер pauluskp:

«Студент сказал, что учится на третьем курсе, после чего Порошенко посоветовал ему после окончания учебы на год "пойти в АТО".

Вот так страна узнала, что "мирный план" Порошенко предполагает войну еще, как минимум, на 3-4 года. Более того, он считает, что АТО важная и полезная штука, через которую должна проходить молодежь…

Гордость по поводу ублюдочной советской армии и обещание долгоиграющей войны для молодых. Даже не знаю, что более отвратительно.

А он на кровавой волне войны пойдет на второй срок и протянет через парламент диктаторские законы. После чего станет таким себе маленьким Путиным, непринужденно рассказывающим, что стране необходима война и каждый в обязательном порядке должен через нее пройти.

Если мы, конечно, так же непринужденно не пошлем его на х... в Липецк.»

До речі, у відповідь студент запита Порошенка, коли ж той своїх дітей відправить «у АТО» і коли війна нарешті закінчиться, що ледь не призвело до нервового зриву «солоденького» олігарха.

Микола Крамольник.

Студент-Порошенку: "А коли Ви своїх дітей в АТО відправите?"

Tags: Н.В., п* Порошенко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

 • © 11 вересня. Останній день бабиного літа.

  * © Останній день бабиного літа. Був теплий але дув дуже сильний вітер і вихрилося. Закінчилося перше молоде бабине літо. Через два дні настане…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments