olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Сепаратисти пропонують вирішити конфлікт танковим поєдинком

Сепартісти викликали на двобій із танкового біатлону українських військових.

Сепаратисти самопроголошеної ДНР запропонували танкістам ЗСУ взяти участь у змаганнях із танкового біатлону, повідомляє "Донецьке агентство новин". "Ми викликаємо ваших чемпіонів на змагання із танкового біатлону", - звернувся до ЗСУ командир 1-го окремого танкового батальйону "збройних сил" ДНР майор Петро Струмків.

Він також зазначив, що виклик, кинутий танковим підрозділам української армії, повністю відповідає давнім військовим традиціям. "За сформованими ще в давнину звичаями поєдинки найсильніших воїнів перед боєм призначалися тільки при виникненні складної або невизначеної ситуації. Другий рік протистояння, що не призвів до істотної зміни в ситуації, обґрунтовано можна вважати такою ситуацією", - розповів Струмків.

Як повідомлялося, в Росії відбуваються змагання із танкового біатлону. Армійські ігри тривають з 1 по 15 серпня в Підмосков'ї. У них беруть участь 57 команд з 17 держав, самі представницькі команди виставили Білорусь і Китай.

В "Танковому біатлоні" беруть участь 13 команд - Ангола, Венесуела, Кувейт, Киргизстан, Китай, Монголія, Нікарагуа, Індія, Вірменія, Казахстан, Сербія, Таджикистан і Росія. / ЗМІ /

Tags: п : Донбас ; ДНР ; ЛНР
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments